25 Kasım 2016 Cuma 15:54
Göz6 25 Kasım kim elendi eleme oyunu sonuçları açıklanıyor


TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan Göz6 yarışmasında heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Cuma akşamları eleme bölümü ile ekranlara gelmekte olan yarışmada bu hafta önemli bir eleme gecesi yaşanacak.

Erdi’nin Bulut hakkında ki sürprizi ne Göz6 evinde merak ediliyor. Eleme gecesinde büyük sürprizler yaşanacak gibi görünüyor. Ramazan ile Bulut arasında geçen konuşma eleme gecesine damgasını vuracak gibi görünüyor.

Göz6 evinde Erdi, Bulut ile ilgili bir sürprizinin olduğunu açıklamıştı. Bulut’u sarsacağını ve onu etkileyeceği söylenen sürprizin ne olduğu merak ediliyor. Eleme oyunun ardından Göz6 yarışmasında eleme gecesi yaşanacak.

Kızlar tarafında Berna Keklikler, Filiz’in yanına giderek ona uyarılarda bulundu. Bu duruma olumsuz yanıtlar veren Filiz, Berna Keklikler ile bir gerginlik yaşayacak. Göz6 kızlar evinde yaşanan bu durum eleme gecesinde önemli bir detay olabilir.

Bu hafta Göz6 yarışmasında eleme oyununda yarışmacılar özel bir oyun ile karşı karşıya gelecekler. Heyecanın dorukta olacağı yarışma  Cuma akşamı yayınlanacak.

Yarışmada özel bir oyun olarak labirent şeklinde özel bir platform bulunacağı açıklandı. Özel platform içerisinde yarışmacılar topu hedefe göndermeye çalışacaklar.

Yarışmacılar için son derece heyecanlı bir oyun Cuma günü oynanacak. Kaybeden taraf yarışmada elemeye giden olacak. Engelli top atma oyununun sonuçlarına göre bir taraf elemeye gidecek.

Elemeye giden taraf kim olacak ve elemelerin sonuçları ne olacak henüz yayınlanmadı ve bilinmiyor. Yarışmanın sonuçları yine burada yerini alacak.

Göz6 eleme gecesi canlı yayın ile O Ses Türkiye yarışmasının hemen ardından başlayacaktır. 

Son Güncelleme: 02.12.2016 17:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş