24 Aralık 2016 Cumartesi 02:11
Göz6 24 Aralık 2016 kim elendi? SMS Sonuçları burada olacak!
TV8 ekranlarının en çok takip edilen yarışma programları arasında yer alan Göz6’da heyecan devam ediyor. Her bölümü merakla takip edilen ve her hafta bir kişinin veda ettiği Göz6 yarışması ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Serüven sonunda kazanan 1 erkek yarışmacı ve 1 kadın yarışmacı Survivor 2017’ye direkt olarak gitme şansı yakalıyor. Her hafta bir yarışmacı da elenerek hayallerine veda ediyor.

24 Arlık 2016 Cumartesi, Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazanacak?

- Haftanın kaybeden takımı erkekler olduğu için, bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak! Denge oyununda 5 erkek yarışacak, sona kalan yarışmacı bireysel dokunulmazlığı kazanacak! Tahterevalli ile oyununda topu düşürmeden sona kalan yarışmacı aranıyor. 

Bireysel Dokunulmazlığı Ramazan Kazandı. Yapılan görüşmelerde ise Zeyd'İn adı çıktı! 

Halk oylamasında birinci olan Bulut, ikinci elenme adayı olarak Erdi'nin ismini verdi.

1. Eleme Adayı : Zeyd
2. Eleme Adayı: Erdi

Elenen: Zeyd oldu!24 Aralık Cumartesi günü FATİH elenebilir, Serenay'ı omuzuna alması ve tutarsız davranışları ve laf taşımasından dolayı tepki alan Fatih bu hafta elenebilir. Elenen adayı SMS Sonuçları belirleyecek!

4 KIZ 5 ERKEK

Göz6'da yarışmacılar arsında bir eşitsilik söz konusu, bu hafta erkekler takımından bir yarışmacının elenmesi ile durum eşitlenmiş olacak. Survivor'a az bir süre kaldı, Survivor adasına katılacak yarışmacılar merak ediliyor. Ecem yarışmalardaki performansı ve fanları ile öne çıkıyor, SMS oyları ile Survivor'a katılması kesin gözü ile bakılan yarışmacılardan.. Ancak her an herşey değişilir..

Göz6 Kim Elendi 24 Aralık Cumartesi!
Kim Elenecek?
- Fatih
- Ramazan
- Zeyd - 24 Aralık 2017 Elendi..
- Bulut
- Erdi

ELEME SONUÇLARI BURADA OLACAK!


23 Aralık Cuma neler oldu?

Eleme oyununda sinirler gerildi, erkekler takımının başarısız olması ortamın bir anda gerilmesine neden oldu. Erkekler oyun alanında bir birlerine girdi. Kızlar takımında Berna'nın iyi bir performans sergilemesi ve ardında çıkan kavgadan sorna erkekler kendilerini zora soktu.

Erdi ile Fatih oyun sonunda bir birine girdi. Fatih'n "otur yerine serserilik yapma" demesi ortamı daha çok gerdi. Bulut ve Ramazan'ın araya girmesi ile ortalık biraz sakinleşse de ancak tartışma devam etti, son haftalara yaklaşırken ortalık iyice kızıştı! 


Ecem ve Ramazan Karşılaştı, yarışma sonrasında Ecem kazanarak kızları 5 - 4 öne geçirdi. Bir önceki oyundan sonra Erdi ile Fatih kavga etmişti bu oyunun sonunda da Ramazan ile Zeyd kavga etti. Zeyd bu şekilde devam ederse elenme potasına giren aday olacak.

Ecem'den Berna Keklikler'e uyarı: 'Konuşurken adımı geçirme!' Berna Keklikler, Serenay'la Göz6 evi hakkında konuşurken Ecem'in adını geçirdi. Bu durum kış bahçesindeki Ecem'i rahatsız etti.

Göz6 17 Aralık Cumartesi neler olmuştu?

Nefesler tutuldu ve haftanın birinci halk oylaması ile belirlendi. Haftanın birincisi Ecem rakip olarak gördüğü Berna'yı söyledi. Göz6'da bu haftanın SMS birincisi Ecem oldu. Ecem Kimin adını söyleyecek işte detaylar!

Survivor'a katılmak için kıyasıya bir çekişmenin  yaşandığı Göz6'da eleme heyecanı yaşanıyor. 17 Aralık Cumartesi kim elendi bu sorunun cevabını herkes merak ediyor. Final oyunun kaybeden kızlar eleme adayını içlerinden belirleyecek. 2 Puanlık oyundan sonra yıkılan kızlar hayal kırıklığı içinde eve döndüler...

Göz6 SMS Birincisi ECEM oldu, SMS Birincisi olan Ecem, ikinci eleme adayı olarak Berna'yı söyledi. Göz6 Bireysel Dokunulmazlık oyunun ise Filiz kazanadı. 17 Aralık 2016 Eleme Potasına Berna  ile Yasemin girdi, Yasemin elendi!

Geçtiğimiz hafta Göz6 yarışmasında potaya çıkan isimler kızlar takımından olmuştu. Hafta boyunca daha az oyun kazanarak eleme çıkan kızlar takımından Yasemin ilk eleme potasına giren isim olmuştu.

Ardından ikinci eleme adayını da Ecem belirlemişti. Serenay’ın ismini veren Ecem onu ikinci aday yaptı. Dokunulmazlığı alan Berna Keklikler ve kızlar takımından çıkan üçüncü aday Gizem de Göz6 yarışmasında potaya çıkan isimler olmuştu.

Göz6 ikinci eleme adayı kim oldu haftanın birincisi kimi söyledi?

Son olarak 9 Aralık Cuma akşamı Göz6’ya veda eden isim Gizem olmuştu. 17 Aralık Cumartesi akşamı elenecek isim ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşacağız. Gelişmeler yerel haber’de!

SMS birincisi, haftanın ikinci eleme adayını belirledi!

Göz6'da bu haftanın SMS birincisi olan Ecem, ikinci eleme adayı olarak güçlü bir rakip olarak gördüğü Berna Keklikler'in ismini söyledi.

ELENEN ADAY İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 25.12.2016 17:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş