23 Ekim 2016 Pazar 10:46
Görkem Sevindik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde!
ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her Salı akşamı yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Son olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yer alan Görkem Sevindik diziye dahil oldu. İşte detaylar..
 
Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik gibi isimlerin yer aldığı ve her Salı akşamı yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde heyecan sürüyor.

Yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Son olarak Kurtlar Vadisi Pusu oyuncu kadrosunda yer alan ve Pusat Çakır karakterine hayat veren Görkem Sevindik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Görkem Sevindik kimdir?
17 Ekim 1986 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Görkem Sevindik başından beri oyunculuk istemiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almaya başlayan Sevindik bazı tiyatro oyunlarında yer almıştır.

Best Model Of Turkey yarışmasında yer alan ancak istediği dereceyi elde edemeyen Görkem Sevindik Raci Şaşmaz ile anlaşır. Çakır’ın oğlu Pusat rolünü canlandırması için teklif gelir. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde başarılı bir performans gösteren Görkem Sevindik daha önce de Eşref Saati, Kalbim Seni Seçti gibi dizilerde de rol almıştır.

Konusu
Yer altı dünyasının tepesine doğru erken yaşta tırmanan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yer altı dünyasına giren her adam haksızlıklara baş kaldırmaya yemin eder.
Kardeşini, oğlunu, yeğenini ve ailesini belalardan uzak tutan ve onları canından çok seven Hızır’a bir gün çok önemli bir teklif gelir. Bu teklif onun ileriki günlerde hayatının değişmesine neden olacaktır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş