24 Ekim 2016 Pazartesi 20:08
Gelinim Sensin Soner nereli kaç yaşında ne iş yapıyorÜlkemizde en çok seyredilen izdivaç programlarından birisi olan Gelinim Sensin programında kısmetini aramakta olan damat adayı Soner kimdir çok merak ediliyor.

2016 – 2017 sezonunda izdivaç programında yer alan yakışıklı damat adayı Soner hakkında merak edilenleri ve basında yer alan bilgileri özen ile sizler için derledik.

Gelinim Sensin Soner kimdir kaç yaşında nereli?

Gelinim Sensin izdivaç programında damat adayı olan Soner, 1991 senesinde dünyaya merhaba demiştir. Koç burcu olan Soner burcunun özelliklerini yoğun bir şekilde taşımaktadır.


25 yaşında olan genç damat adayı Soner, sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. Peki damat adayı Soner ne iş yapıyor?

Emlak danışmanlığı mesleğini icra etmekte olan Soner, annesi ile vakit geçirmekten büyük keyif alıyor. Bir kadını kıskanmak ve sahiplenmenin bir erkeğe en çok yakışacak durum olduğuna inanıyor.


Neşeli, sempatik aşırı makyaj yapmayan doğal kadınlardan hoşlandığını dile getiren damat adayı Soner, anlaşabileceği bir gelin adayını tanımak ve bir yola girmek istiyor.

Annesi Şevkiye hanımında fikirlerine son derece kıymet veren Soner, aile olmayı ve evlilik kurumunu son derece ciddiye alıyor.

Yakışıklı damat adayı FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan Gelinim Sensin isimli programda kısmetini aramaya devam ediyor ve taliplerini bekliyor.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş