01 Kasım 2016 Salı 16:26
Gelinim Sensin bitti mi 01 Kasım günü neden yayınlamıyorHafta içi her gün yayınlanmakta olan evlendirme programı Gelinim Sensin 31 Ekim günü neden yayınlanmıyor merak ediliyor. Gelinim Sensin programı yayından kaldırıldı.

Reytinglerde istediği başarıyı yakalamayan Gelinim Sensin isimli televizyon programının yayından kaldırıldığı basında yer aldı. Gelinim Sensin programı artık ekranlarda yer almayacak.

FOX TV gündüz kuşağında bu saati Gelinim Sensin programı yerine Gardırop Savaşları isimli program ile dolduruyor. 31 Ekim Pazartesi gününe ait yayın akışına bakıldığında Gelinim Sensin programının olmadığı görülüyor.

Gelinim Sensin programının yerini alan program ise ekranların çok sevilen moda programı olan Gardırop Savaşları oldu. Gardırop Savaşları geniş bir seyirci kitlesine sahip ve çok sevilen bir televizyon programı olarak tanınıyor.

FOX TV ekranlarında saat 16.15’ten itibaren Gardırop Savaşları yayınlanmaya başladı. Yeni bölümleri 16.15’te yayınlanacak olan program gündüz kuşağında yer değiştirmiş oldu.

Gelinim Sensin programı ise izdivaç programları arasında ekranlara veda eden programlardan birisi oldu. FOX TV ekranlarında reytinglerde düşük sonuçlar alması nedeniyle programın yayın akışından kaldırıldığı düşünülüyor.

Kaynana ve damat adaylarının gelin adayları ile tanıştığı ve bir yol çizmeye çalıştığı programda zaman zaman kaynana adayları tarafından yapılan eleştiriler sosyal medyada tepki çekmişti.

4 erkek ve 8 kadın aday olması da aynı zamanda eleştirilen konular arasında yer almıştı. Program ekranlara veda etti.

Son Güncelleme: 01.11.2016 16:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş