02 Şubat 2017 Perşembe 17:32
Gelin Evi 2 Şubat Perşembe son bölüm Özlem kaç puan aldı?
 Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen yarışma programı Gelin Evi ile ilgili son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 2 Şubat Perşembe günü Özlem’ e verilen puan ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Hafta içi her gün yeni bölümleri ve yeni yarışmacıları ile sevenlerini ekran başına kilitleyen Gelin Evi programında gelinlerimiz her gün birbirlerinin evine gidip hünerlerini sergilemeye devam ediyorlar. İkramların yapıldığı sohbetlerin edildiği Gelin Evi programı son olarak 2 Şubat Perşembe günü yayınlanıyor.

2 Şubat Perşembe günü yayınlanan Gelin Evi programında Özlem Hanım’ın evine konuk olundu. Zaman zaman eleştiri dozunun arttığı, düğün resim ve videolarının gösterildiği, çeyizlerin açıldığı Gelin Evi programında Özlem Hanım’a verilen puanlar şu şekilde;

Ayşegül Hanım 6 Puan

Ebru Hanım 5 Puan

Merve Hanım 6 Puan

Selenay Hanım 7 Puan

 

Gelin Evi Özlem Hanım kimdir?

Gelin Evi programında Özlem Hanım 23 yaşındadır. 2.5 yıllık evli olan ve anaokulu öğretmeni olan Özlem Kıral aslen Adanalıdır. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Özlem Hanım diğer yarışmacılardan 24 puan topladı.

Son Güncelleme: 02.02.2017 17:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş