07 Ocak 2017 Cumartesi 18:16
Garry Rodrigues Kap'a Bildirildi mi? Podolski Çin'e Transfer Olacak mı?
Garry Rodrigues Kimdir? Podolskinin çin'e transferi konusunda Yönetici Levent Nazifoğlu açıklama yaptı. Garry Rodrigues transferi kapa bildirildi mi? Rodrigues kaç yaşında ve mevkisi neresi merak ediliyor. Rodrigues in milli takımı neresi?

Garry Rodrigues transferini Galatasaray bitirerek açıkladı. Yönetici Levent Nazifoğlu futbolcu ve kulübü ile tamamen anlaştıklarını söyledi. Bu transferde oyuncuya ile yıllık 1.500.000 euro kulübüne ise 3.500.000 euro ödenecek. Bruma ya alternatif olması düşünülen Garry Rodrigues kanat bölgesinde görev yapıyor ve hızı ile dikkat çekiyor.

Garry Rodrigues Kimdir?

Galatasaray’ın yeni transferi Garry Rodrigues mevki olarak kanatlarda görev yapmaktadır. 26 yaşında olan futbolcu hızı ve adam eksiltme özelliği ile dikkat çekmiştir. Her sene attığı goller ve yaptığı asistler ile dikkat çeken Rodrigues bu sene ise şimdiye kadar 6 gol atıp 8 asist yapmıştır. Milli takım terchini ise Hollanda doğumlu olmasına rağmen Yeşilburun Adalarından yana kullanmıştır.

Hafta sonu olmasından dolayı transfer henüz Kap'a bildirilemedi ancak 9 Ocak Pazartesi günü yeni transferin kap'a bildirilmesi bekleniyor.

Podolski Açıklaması

Yönetici Levent Nazifoğlu Rodrigues transferinin bittiğini söyledi. Öte yandan Podolski transferinin akıbeti sorulan yönetici Podolskinin Çin’e transferinin an meselesi olduğunu söyledi.

 

Son Güncelleme: 07.01.2017 18:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş