29 Kasım 2016 Salı 16:26
Gardırop Savaşları yarışmasında programı ve yarışmacıları yöneten gizemli kişi kim ?
 Kale Savaşları yarışmasında programı ve yarışmacıları yöneten gizemli kişi kim ?Herkes tarafından araştırılan gardırop savaşları dış ses kim sorusu arama motorlarında sıklıkla araştırılıyor.Birçok kişi görülmeyen yönetmenin kim olduğu ile ilgili bilgilerini gidermek isterken sizleri sayfamızda konuyla alakalı bilgiler aktardık.

FOX TV'de hafta içi hergün 12:45 izleyici karşısına çıkan gardırop savaşları moda programında boy gösteren yarışmacılar sergiledikleri performansı ile kimi zaman nefes kesiyor, kimi zaman ise şaşırtıyorlar. Bahçeli yeşillikler içerisinde havuzlu tribleks bir evde çekilen gardırop savaşları yarışması İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunuyor .

Gardırop savaşları kamera arkasında konuşan kişi kim?

 Sungun Babacan kim?

Fox TV ekranlarının moda yarışmasında programı görünmeden yöneten kişi ünlü seslendirme sanatçısı Sungun Babacan olarak karşımıza çıkıyor .Sungun Babacan Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.Çalışma hayatını seslendirme sanatçılığı yaparak devam ettiren Babacan meslek yaşamına TRT seslendirme yaparak başladı. 1980'li yılların ortalarında Cumartesiden cumartesiye isimli TRT programında sunuculuk yaptı.Birçok sinema filmi ve dizide seslendirme yapan Babacan uzun yıllar çeviri de yapmıştır. Sanatçı iki büyük kuruluşun kurumsal sesi olmasının yanısıra halen televizyon filmleri ve çoğunlukla reklam seslendirmesi yapmaktadır. Ayrıca, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde, seslendirme eğitimi vermektedir.

Son Güncelleme: 29.11.2016 16:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş