30 Kasım 2016 Çarşamba 07:59
Gardırop Savaşları Yarışmacıları Kimlerdir?
 Fox TV ekranlarının izlenme rekorları kıran hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan moda yarışması gardırop savaşları yarışmacıları kimlerden oluşuyor merak edenler için gerekli bilgileri sayfamızda hazırladık. Gardırop savaşları moda yarışmasında 8 yarışmacı her hafta kendi stillerini ve gardırobunda bulunan eşyaları sergiliyorlar.En beğenilen ismin Galip geleceği yarışma programı gardırop savaşları Fox TV ekranlarında yayın hayatına devam ediyor.Gardırop savaşları yarışmacıları Kimlerden oluşuyor işte merak edilen detaylar.

Gardırop savaşları programı FOX TV ekranlarının yeni yarışma programı olarak izleyici karşısına çıkıyor. Jüri koltuğunda Gül Gölge saygı Raşit bağzıbağlı Ayşe bravın yer aldığı gardırop savaşları yarışması karga yapım tarafından yapımcılığı üstlenildi.Merakla takip edilen moda programı hafta içi hergün 12:45 de Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyordu. Ancak yayın saatinde değişikliğe gidilerek bundan sonra hafta içi her gün 16 .30 da yeni bölümleri ile FOX TV ekranlarında yayınlarına devam edecek.

Gardırop savaşları Fox TV ekranlarında hafta içi hergün izleyiciyi televizyon karşısına bağlamaya devam ederken moda ile yakından ilgilenen giyim kuşamına önem veren izleyici kitlesine hitap ediyor.Programda bulunan yarışmacılar kendi tarzlarını jüriye beğendirmeye,puan kapmaya çalışıyor.Gardırop savaşları yarışmasında günün birincisi 1000 TL çek anarak yeni bir şeyler alma hakkına sahip oluyor.Günün İkincisi ise kendi oyları ile seçecekleri 500 TL'lik ödülün sahibi oluyor ve kendisine yeni ürünler alma hakkına sahip oluyor.Gardırop savaşları yarışmasında birinci olan kişi 100.000 TL ödülün sahibi olacak .

Gardırop savaşları yarışmacıları

Gözde Özmercan

Serap Çetintürk

 Aycan Demirci

 Gizem dinibütünoğlu

 Gizem ay

Yağmur Ege Kılıç

Açelya Karaca

 Burçin

Son Güncelleme: 30.11.2016 08:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş