10 Şubat 2017 Cuma 09:20
Gardırop Savaşları Son Bölüm Neden 4 Kişi Var? Kim Elendi?
Gardırop Savaşları son bölümde 4 yarışmacının alışveriş yapması dikkat çekti. Her hafta cuma günü yapıla final başka bir gün mü yapıldı? Gardırop savaşlarından bu hafta kim elendi soruları cevabını beklerken detayları sizler için paylaşıyoruz. 

GARDIROP SAVAŞLARI 10 ŞUBAT NEDEN 4 KİŞİ VAR

Gardırop Savaşları 10 Şubat son bölümde 4 yarışmacının olması dikkat çekti. Son yayınlanan 9 şubat programında Yağmur jürinin karşısında programı terkettiği için yarışmadan diskalifiye edildi. Bu Yüzden programın hafta finali Cuma günü 4 Yarışmacı alışverişe çıktı. Her bölüm aksiyon ve heyecanın eksik olmadığı program Gardırop Savaşları son yayınlanan bölümü 4 yarışmacı ile çekildi.

Gardırop savaşları 4 yarışmacı olunca finalde eleme olacak mı şimdi herkes bu sorunun cevabını bekliyor. Böyle olağanüstü durumlarda geneldü jüri eleme yapmayıp zaten 4 olan yarışmacı sayısına bir kişi daha ekleyerek gelecek hafta pazartesi yeni bölüm çekimlerine 5 kişi ile kaldığı yerden devam ediyor. Son final bölümünde yaşanacak gelişmeler merak edilirken yarışma ile ilgili her türlü detayı sitemizden takip edebilirsiniz
Son Güncelleme: 11.02.2017 17:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş