29 Kasım 2016 Salı 16:23
Gardırop Savaşları saat kaçta yayınlanıyor yayın saati
Fox Tv ekranlarının son yıllarda en çok takip edilen yarışma programları arasında yer alan ve hafta içi her gün ekranlarda olan Gardırop Savaşları ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Gardırop Savaşları yayın saati ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Son dönemlerin en çok takip edilen moda – yarışma programı Gardırop Savaşları yarışması yeni bölümleriyle Fox Tv ekranlarında olmaya devam ediyor. Ebru Akel’in sunumunu üstlendiği yeni izdivaç programının düşük reytinglerinden dolayı bu programın yerine Gardırop Savaşları geldi.

Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı, Ayşe Brav gibi isimlerin jüri üyeliğini üstlendiği Karga Yapım’ın da yapımcılığını yaptığı Gardırop Savaşları programının yayın saati değişti.
Normal şartlarda hafta içi her gün saat 12.45’de ekranlarda olan Gardırop Savaşları programı pazartesi gününden sonra hafta içi her gün 16.30’da ekranlarda olmaya devam edecek. Gardırop Savaşları böylelikle yeni yayın saati olan 16.30 ile sevenlerinin karşısında olacak.

Gardırop Savaşları Formatı
Fox Tv’nin sevilen moda yarışma programı Gardırop Savaşları saat 16.30’da hafta içi her gün yayınlanmaya devam edecek. Yarışmanın Altın kurallarından bir tanesi 8 hanımefendi 2 ay boyunca aynı evin içinde yaşayacak ve yarışacaklar.

Bu 8 hanımefendiden her hafta bir tanesi elenirken yeni bir isim de Gardırop Savaşları’na merhaba diyecek. 8 hanımefendi de hazırlanan odalarda kalacaklar.
Saç stllleri, makyajlar, kıyafetleri tamamiyle yarışmacılar ayarlayacaklar. Gün sonunda yarışmacılar jüri üyesinin önüne çıkacak ve puanlarını alacaklar.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş