08 Şubat 2017 Çarşamba 13:21
Gardırop Savaşları Kim Kazandı 8 Şubat Günün Konsepti Balık Elbise Oldu
Gardırop Savaşları haftanın finali yaklaşırken 8 Şubat son bölümde kim kazandı sıralama nasıl oldu merak ediliyor. Günün konsepti olan balık elbisede hangi yarışmacı nasıl kombin oluşturacak. Günün puan sıralaması nasıl olacak sorulları 8 şubat Salı günü cevap bulacak. Her bölümü ile büyük ilgi odağı olan Gardırop Savaşlarından bu hafta da Didem mi elenecek? 

GARDIROP SAVAŞLARI 8 ŞUBAT KİM KAZANDI

Gardırop savaşları 8 şubat son bölümde yine yarışmacılar en iyisini giyip jüriden tam puan almak için büyük uğraş verdiler. Günün konsepti Balık Elbise'de yarışmacılar elbise seçerken çok zorlandı. Geçen hafta Aycan'ın elenmesinden sonra bu hafta yarışmacın eskilerinden olan Didem zor anlar yaşıyor son bölümde Didem'inde ağladğı görülüyor. Her bölümde büyük özveri ile alışverişlerini tamamlayan yarışmacılar uzun zamandır aynı platformun içinde bulunduğundan dolayı zaman zaman psikolojik bunalım yaşayabiliyor.

8 şubat gardırop savaşları konsept balık elbise

DİDEM NEDEN AĞLADI ELENECEK Mİ?

Bunun son örneğini geçen hafta Aycan'da yaşamıştık. Aycan eleme gününden 2 gün önce oda kardeşlerini ve ailesini uzun zamandır görmediği için kötü etkilendiğini söylemiş ve o hafta finalde öykü ile birlikte elenen yarışmacı olmuşutu. Şimdi geçen hafta düşünülünce bu hafta'da eski yarışmacılardan Didem'mi elenecek merak konusu oldu. Kanal'ın yarışmacıları yenileme fikri'de böylece hayata geçirilmiş oluyor.
Son Güncelleme: 12.02.2017 21:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş