11 Ocak 2017 Çarşamba 17:47
Gardırop Savaşları Kim Kazandı 11 Ocak 2017? Günün Konsepti Abiye oldu
Gardırop Savaşları 11 Ocak Fox Tv Kim Kazandı? Kim Ne Kombin Oluşturdu? Jüri üyelerinin yarışmacıların kombinleri ve kıyafetleri hakkındaki yorumları merak ediliyor. Gardırop savaşları 10 Ocakta Kim Kazanmıştı? 

 11 Ocak Gardırop savaşlarının yeni bölümünde yarışmacılar jüri üyeleri tarafından belirlenen konsepte uygun olarak kombinler oluşturuyor ve en şık olmak için alışverişler yapıyor. Gardırop savaşlarının yeni bölümü yine hayranları tarafından büyük ilgi ile takip edildi ve bir sonraki bölüm beklenmeye başlandı.

Her gün yarışmacılar için ayrı bir kombin belirleniyor. bugünkü kombin ise zebra deseni oldu. yarışmacılar kıyafetlerinin bir bölümünde zebra modeli bulundurmak zorunda. Geri kalan kıyafetlerini ise istediği gibi tercih edip kombinini tamamlayabiliyor. Yarışmanın dün yayınlanan bölümünde geçen hafta Melis'in elenmesi sonucu Emire yeni bölümde arkadaşları ile tanışarak Pazartesi günkü programda arkadaşları ile yarışarak kendi kombinini oluşturmuştu.

11 OCAK ÇARŞAMBA KİM KAZANDI?

Programın bugünkü bölümünde yarışmacılar birbirleri ile yine kıyasıya mücadele etti ve en güzel elbiseleri kombinlemek için uğraştılar. Programın finalinde açıklanan puanlamaya göre günün kazananı Gizem oldu

10 OCAK SALI GÜNÜ KİM KAZANDI


10 Ocak Salı günü jüri üyeleri adayların kombinlerini ve verilen konsepti nasıl kullandıklarını dikkatlice inceleyecek ve ona göre puanlamalarını yaptılar. Bu puanlamalar sonucunda da haftanın son gününe avantajlı girme şansları artmaktadır. Şuan Puan sıralaması ve Gardırop Savaşları 10 Pazartesi gününün sıralaması şöyle olmuştu Aycan 9 puan alırken Gizem ise 9 puan Emire 5 puan, Fatma 6 Puan, Didem 8 puan aldı.
Son Güncelleme: 11.01.2017 18:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş