13 Şubat 2017 Pazartesi 15:02
Gardırop Savaşları Kim Birinci Oldu 13 Şubat 2017 Mini Gece Elbisesi Konsepti

Gardırop Savaşları 13 Şubat 2017 Kim Kazandı? Günün sonuncusu kim oldu? 13 Şubat Pazartesi gününün Konsepti Ne Oldu? Yapılan yorumlar ve verilen puanlardan sonra Puan sıralaması nasıl gerçekleşti merak ediliyor. Gardırop Savaşları hafta içi hergün saat 12.15'te FOX ekranlarında yayınlanıyor

13 ŞUBAT GÜNÜN KONSEPTİ NE OLDU?

Gardırop Savaşları 13 Şubat 2017 yeni bölümde Kim birinci oldu soruları sorulurken günün konsepti ise Mini Gece Elbisesi oldu. Yarışmacı kızlar gece elbisesi almak için 13 Şubat 2017 Pazartesi günü alışverişe çıktılar. Konsepte uygun olması için Gece elbisesinin mini olması gerekiyor. Gece elbisesini ayakkabı ve çanta ile kombinleyecek olan yarışmacılar günün sonunda puanlama için jürinin karşısına çıkacak

Alışverişlerini tamamlayan kızlar önce makyaş odasına gidip makyajlarını aldıkları kıyafet ve aksesuarlara göre yaptırıyorlar. Makyajlarını da yaptıran kızlar daha sonra elbiselerini giyip gıybet odası denen yere gidiyor ve birbirlerinin kıyafetleri hakkında jüriden önce yorum yapıyorlar. Daha sonra kızlar teker teker jürinin karşısına gidip yapacakları yorumları dinliyor. Herkes teker teker jürinin karşısında çıktıktan sonra bu sefer herkes günün finalinde puanlama için jürinin huzuruna çıkıyor.

13 ŞUBAT GARDIROP SAVAŞLARI KİM KAZANDI?

Jüri üyeleri yaptıkları yorumlardan sonra teker teker yarışmacı kızlar hakkında puanlama yapıyor. Üç jüri üyesі verdіklerі puanlar sonunda günün birincisi ve sonuncusunu belirliyor. Yapılan bu puanlamalar her günün sonunda yapılıyor ve en son hafta finalinde toplanarak en düşük oyu alan kişi Gardırop savaşları programına veda ediyor.

Yapılan Puanlama sonucunda Alina ve Gizem 10 puan aldı ve 13 Şubat Pazartesi gününün birincisi oldular. Didem Jüriden 9 Puan aldı ve 2. oldu. Emine ve Seren ise 5'er puanla sonuncu oldular.

Gardırop Savaşları Yeni Yarışmacı Alina Kimdir? Boyu ve Yaşı Kaç?

Son Güncelleme: 13.02.2017 23:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş