30 Kasım 2016 Çarşamba 08:01
Gardırop Savaşları Jüri Üyesi Raşit Bağzıbağlı Kim,Nereli,Hayatı
 Fox TV ekranlarında beğenilen yarışma programı gardırop savaşları jüri üyeleri ve yarışmacıları ile izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.Gardırop savaşları jüri üyeleri büyük bir titizlik ile yarışmacıları değerlendiriyorlar. Peki gardırop savaşları jüri üyeleri Kimlerden oluşuyor.Bu sayfamızda sizlere gardırop savaşları jüri üyelerinden Raşit bağzıbağlı hakkında merak edilen hayatı biyografisi ile ilgili detayları paylaşmak istedik.

FOX TV'de hafta içi hergün 12:45 izleyici karşısına çıkan gardırop savaşları moda programında boy gösteren yarışmacılar sergiledikleri performansı ile kimi zaman nefes kesiyor, kimi zaman ise şaşırtıyorlar.Bahçeli yeşillikler içerisinde havuzlu tribleks bir evde çekilen gardırop savaşları yarışması İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunuyor .
Raşit Bağzıbağlı kimdir ?

1985 tarihinde Londra'da dünyaya gelen ünlü tasarımcı Bağzıbağlı kumaş mağazalarının üçüncü kuşak temsilcilerindendir.Moda sevdası daha çocuk yaşlarda içine düşen Raşit bağzıbağlı Okul Yılları boyunca hep kıyafetler tasarladı. 21 yaşında ilk koleksiyonunu hazırlayan ünlü tasarımcı 2007 yılında Couture tasarımcısı olarak kariyerine başladı. New York'ta düzenlenen ‘Face of Fashion’ yarışmasında, ‘Yılın En İyi Genç Tasarımcısı’ ödülünü aldı. Bağzıbağlı, kendisine gelen teklif üzerine KKTC Polisi’nin üniformalarının yanı sıra tüm logo ve amblemleri de kendisi tasarlayadı.

Raşit Bağzıbağlı, ilk hazır giyim koleksiyonu olan 'rashid' markasını da 2014 yazında tasarımlarını takip eden moda severlerin beğenisine sundu. ''rashid'' hazır giyim markası ile başarılarını sürdürmek isteyen modacının, dünya ülkeleriyle moda sayesinde bir köprü oluşturmak ve ülkesini temsil etmeye devam etmek gelecekteki hedefleri arasında yer alıyor.

Son Güncelleme: 30.11.2016 08:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş