31 Ekim 2016 Pazartesi 19:18
Gardırop Savaşları jüri üyeleri kimlerdir?

Türkiye’nin en çok takip edilen moda tarz programlarından birisi olmayı başaran Gardırop Savaşları başarılı bir şekilde ekranlarda yerini almaya devam ediyor.

Yarışmanın samimi ve iyi niyetli jüri üyeleri kimdir isimleri ve kariyerleri seyirciler tarafından çok merak ediliyor. İşte o özel isimler hakkında ayrıntıları sizler için bir araya getirdik.

FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan Gardırop Savaşları programının jüri üyeleri Raşit Bağzıbağlı, Ayşe Brav ve Gül Gölge Saygı’dır. Programın en çok sevilen isimlerinden olan jüri üyeleri Türkiye’nin önde gelen isimleri arasında yer alıyorlar.Raşit Bağzıbağlı kimdir?

Gardırop Savaşları isimli televizyon progarmının jüri üyesi olan Raşit Bağzıbağlı henüz 21 yaşında iken Couture koleksiyonunu hazırlamış ve mesleğe ilk adımını atmıştır.

1985 senesinde Londra’da dünyaya gelen Raşit Bağzıbağlı, Bağzıbağlı kumaş mağazaları’nın üçüncü kuşak temsilcilerinden birisidir.

Modaya olan ilgilsi çocuk yaşta başlayan Bağzıbağlı ülkemizin sayılı modacılarından birisi olmayı başarmıştır. 2010 senesinde ülkemizde ve Kıbrıs’ta birçok ödüle layık görülmüştür.

New York’ta düzenlenen Face of Fashion yarışmasında Yılın En İyi Genç Tasarımcısı ödülünü almayı başarmıştır.


Gül Gölge Saygı kimdir?

28 Eylül 1981 tarihinde dünyaya gelen Gül Gölge Saygı, İzmir doğumlduur. İzmir Özel Türk Koleji ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Film ve Televizyon programcılığı mezunudur.

Çiçek Taksi isimli efsanevi bir dizide bir süre rol almıştır. 2005 yılında Kanal D ekranlarında sunuculuk yapmıştır. 1997 tarihinde düzenlenen Türkiye Güzellik Yarışmasında finale kalma başarısı göstermiştir.


Ayşe Brav kimdir?

Gardırop Savaşları programında jüri üyeli yapmakta olan Ayşe Brav, 27 Mart 1964 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Beşiktaş Anadolu Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Kamu İdaresi bölümü mezunudur.

Moda tasarımcısı ve köşe yazarı olarak tanınan ünlü ve başarılı isim Ayşe Brav, FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan Gardırop Savaşları isimli programın jüri üyeliğini yapmaktadır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş