17 Şubat 2017 Cuma 15:05
Gardırop Savaşları Haftanın Finali Gelinlik Konsepti oldu

Gardırop Savaşları 17 şubat kim elendi. Yapılan Puanlama sonucunda yarışmacılar kaç puan aldılar. Gelinlik konseptinde en çok beğenilen gelinlik kimin giydiği oldu merak ediliyor. Emine ve Serenden Diskalifiye Olacak mı?

Gardırop Savaşları Gelinlik Konsepti Kim Elendi

Gardırop savaşları 17 şubat haftanın finalinde konsept Gelinlik oldu. Kızlar evlenmeden önce böylelikle gelinlik alışverişi yapmış oldular. Giydikleri birbirinden güzel Gelinlikleri ile Haftanın final günü 17 Şubat cuma giydiler. Yarışmada yapılan gelinlik alışverişlerinde yarışmacıların daha önce böyle bir alışveriş yapmadıkları için çok zorlandıkları gözlendi. Haftanın final gününda yarışmacılardan kim elendi merak ediliyor.

Gardırop Savaşlarında geçen hafta Seren ve Emine arasnda yaşanan tartışma bu hafta da devam ediyor. Final gününde de yine Emine ve Seren jürinin önünde tartıştı. Enson jüri önünde tartışan Yağmur programı terketmiş ve bu hareketi sonrasında yarışmadan diskalifiye edilmişti. Bu hafta acaba Diskalifiye olan olacak mı diye izleyenler son bölümü merak ediyor. Son bölümde eleme potasına en yakın isimler Emine ve Seren büyük rekabete giriyor.

Yarışmanın jürisi ise yaptığı yorumlar ve yaşanan tartışmaya yaklaşımı ile yine izleyicilerin takdirini kazandı. Gül Gölge, Ayşe Brav ve Raşit Bağzıbağlı yarışmanın jüri koltuğunda oturuyor. Final günü jüri vereceği puanlar ile Gardırop savaşlarından kimin eleneceğine karar verecek.

Son Güncelleme: 28.03.2017 12:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş