29 Kasım 2016 Salı 11:04
Gardırop Savaşları Formati Nedir?Yarışmacıları,Hangi Gün Saat Kaçta ?
 Televizyon ekranlarının en beğenilen moda yarışması Gardırop Savaşları Fox TV ekranlarında 12:45 de izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Yayınların çekimlerinin yapıldığı Gardırop Savaşları evi herkes tarafından merak konusu oldu .Bahçeli Yeşiller içindeki bu güzel Villa nerede Gardırop Savaşları çekimleri nerede yapılıyor soruları sıklıkla sormaya başladı. Biz de sizleri merakını gidermek için bu haber turunu hazırladık.

FOX TV'de hafta içi hergün 12:45 izleyici karşısına çıkan Gardırop Savaşları moda programında boy gösteren yarışmacılar sergiledikleri performansı ile kimi zaman nefes kesiyor, kimi zaman ise şaşırtıyorlar.Bahçeli yeşillikler içerisinde havuzlu tribleks bir evde çekilen gardırop savaşları yarışması İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunuyor .


Gardırop Savaşları Formati Nedir?Yarışmacıları ve Detayları

Gardırop savaşları programı FOX TV ekranlarının yeni yarışma programı olarak izleyici karşısına çıkıyor. Jüri koltuğunda Gül Gölge SaygıRaşit Bağzıbağlı Ayşe Brav'ın yer aldığı Gardırop Savaşları yarışması Karga Yapım tarafından yapımcılığı üstlenildi merakla takip edilen moda programı hafta içi hergün 12:45 de Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyordu. ancak yayın saatinde değişikliğe gidilerek bundan sonra hafta içi her gün 16.30 da yeni bölümleri ile FOX TV ekranlarında yayınlarına devam edecek.

Son Güncelleme: 29.11.2016 11:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş