17 Ocak 2017 Salı 17:29
Gardırop Savaşları Fatoş Koca Kimdir?

Gardırop Savaşları geçen hafta 13 Ocak Cuma günü yapılan final gecesinde yapılan puanlama sonucunda Emire elenmişmit. Emirenin elenmesi sonucu 16 Ocak Pazartesi günü yarışmaya Fatoş Koca katıldı. Fatoş Koca kimdir sorusu yarışmayı izleyen fanatikleri tarafından sorulmaya başlanmıştı. Programın 16 Ocak günü yayınlanan bölümünde Beyaz şıklığı konsepti vardı. Pazartesi gününkü bölümünde Fatoş Koca jürinin beğenisini kazanarak topladığı 9 puanla birinci olmuştu.

GARDIROP SAVAŞLARI FATOŞ KOCA KİMDİR?

Gardırop Savaşları yeni yarışmacı Fatoş koca üniversite öğrencisidir. Fatoş programın ilk bölümünde söylediği modayı yakından takip ettiğini ve özellikle sokak modası konusunda kendisine güvendiğini açıkladı. Yarışmaya herkesin beklediği gibi bir haftalık gelmediğini tamamen kalıcı olmak ve sonunda da tüm sezonun birincisi olmak için burada olduğunu açıklamıştı. Bu açıklamaları büyük dikkat çeken Fatoş Koca ilk bölümde ise birinci seçilmişti.

16 OCAK GARDIROP SAVAŞLARI KİM KAZANMIŞTI

16 Ocak gardırop savaşları programında belirlenen konsept beyaz şıklığı oldu. Yarışmacılar beyaz üzerine kurulu kombinlerini oluşturarak jüri üyelerinin karşısına çıktılar. Yarışmacılardan özellikle Gizem jüri üyelerini hayal kırıklığına uğrattı. Geçen haftanın birincisi olan Gizem çok düşük puan almıştı. Yeni yarışmacı Fatoş Koca ise hızlı bir giriş yaparak ilk gün topladığı 9 puanla yarışmanın birincisi olmayı başarmıştı.

Gardırop Savaşları 17 Ocak Kim Kazandı? Konsept Avm
 

Son Güncelleme: 23.01.2017 13:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş