09 Şubat 2017 Perşembe 17:33
Gardırop savaşları Didem ve Emine Elendi mi- 10 Şubat 2017
 Gardırop Savaşları son bölümünün yayınından sonra yayınlanan 10  Şubat Gardırop savaşları haftanın filan bölümü fragmanında Didem ve Emine için vedalaşıldığı görüldü. Didem'de Aycan gibi elenecek mi? Didem Herşey Buraya Kadarmış dedi ve programa veda etti. Her bölüm büyük merak konusu olan Gardırop Savaşları haftanın finalinde elenen yarışmacılar Emine ve Didem oluyor.

Gardırop Savaşları 10 Şubat Kim Elendi?


Gardırop Savaşları 165.Bölüm 1.Fragmanı 10 Şubat 1017


GARDIROP SAVAŞLARI BU HAFTA 10 ŞUBAT DİDEM ELENECEK Mİ?

Yeni bölüm 10 Şubat Cuma gardırop savaşlarında yarışmacılar büyük bir özenle yarışmaya hazırlandı ve kombinlerini oluşturdular. Özellikle Jürinin bir haftalık zaman içerisinde Didem için yaptığı uyarılar sonucu bu hafta elenen Didem oldu. Didem'in Emine ile aynı puanda olduğunu söyleyen Gül Gölge iki yarışmacıdan birisinin eleneceğini söyledi.

Daha sonra Didem ise burada çok güzel zamanların oldu ancak herşeyin bir sonuvar buraya kadarmış dedi. Sözlerini ise iyi ki buraya gelip Gardırop savaşları programına katılmışım diyerek tamamladı ve arkadaşlarına veda ederek programdan ayrıldı. Didem geçen hafta Aycan'ın elenmesinden sonra eski yarışmacılar arasından elenen üçüncü kişi oldu ve eskіlerden bіr tek Gіzem kaldı
Son Güncelleme: 13.02.2017 23:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş