23 Aralık 2016 Cuma 11:01
Gardırop Savaşları bu hafta kim elendi 23 Aralık Cuma haftanın birincisi

Fox Tv ekranlarına damga vuran ve her hafta bir kişinin elenip bir kişinin de haftanın birincisi olduğu Gardırop Savaşları yarışmasında heyecan devam ediyor. 23 Aralık Cuma akşamı haftanın final ile sevenlerinin karşısında olacak yarışmanın ayrıntıları sizlerle!

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden ve her hafta bir kişinin veda ettiği Gardırop Savaşları yarışmasında heyecan devam ediyor.

Gardırop Savaşları yayınlanan son haftanın finalinde Didem yardımlaşma olmaması gerektiğini sert bir dille ifade ederken Fatma da bu tepki karşısındaki şaşkınlığını dile getirdi.

Her gün kendilerine verilen limitlerle birlikte İstanbul’un belirli semtlerinde alışverişe çıkan hanımlar en yüksek puanı toplayıp haftanın birincisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemek istiyorlar.

Her hafta bir kişinin veda ettiği Gardırop Savaşları yarışmasında 23 Aralık Cuma akşamı elenen isim belli olduğu takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız. Son olarak Su Kamer ve Selin 59 puan toplamış ve bir kişinin gideceği iddia edilmişti. Gelişmeler yerel haber’de sizlerle!

Son Güncelleme: 23.12.2016 11:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş