20 Ocak 2017 Cuma 19:15
Gardırop Savaşları bu hafta kim elendi 21 Ocak  veda eden isim belli oldu mu?

Fox tv ekranlarının fenomen programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Gardırop Savaşları programında heyecan devam ediyor. Her hafta bir kişinin veda ettiği programda 21 ocak kim elendi sorusunun cevabı merak ediliyor. İşte detaylar..

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden ve her hafta sonu bir kişinin yarışmaya veda ettiği Gardırop Savaşları’nda yine bir kişi hayallerine veda edip yarışmadan ayrılacak.

16-20 ocak tarihlerinde giydikleri elbiseler ve oluşturdukları kombinlerle jüri üyelerinin karşısında olan Gardırop Savaşları yarışmacıları  arasında yine bir haftanın finali yapıldı.

Gardırop Savaşları programında elenen isim henüz belli olmadı. 16 Ocak Pazartesi yayınlanan bölümde Fatoş 9 puan ile haftanın lideri olmayı başarmıştı.  Beyaz kazağı ve beyaz pantolonun yanı sıra açık kahaverengi çantasıyla boy gösteren Fatoş günün lider olmuştu.

17 Ocak Salı günü ise Didem güne damgasını vurdu. Oldukça şık bir kombinle jüri üyelerinin karşısında olan güzel isim 15 puan aldı. 18 ocak Çarşamba günü ise Gizem sneaker ayakkabı konsepti gününde 13 puan ile lider oldu.

Gardırop Savaşları yarışmasında elenen isim belli olduğu takdirde sizlerle paylaşacağız.

Son Güncelleme: 21.01.2017 18:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş