29 Kasım 2016 Salı 22:05
Gardırop Savaşları Başvuru Formu Doldur!Başvuru Nasıl Yapılır?
 Fox TV ekranlarının beğenilen moda yarışması gardırop savaşlarına başvuru yapabilmek için gerekli olan kadro savaşları başvuru formunu sayfamızda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı üzerinden doldurabilirsiniz.

Hafta içi her gün gündüz kuşağında izleyici karşısına çıkan gardırop savaşları isimli moda yarışması ilgi odağı oldu.Yarışmada boy gösteren yarışmacılar kendine ve tarzına güvenerek jüri karşısında puan topluyor.Gardırop savaşları yarışmasında 8 bayan yarışmacı özel olarak hazırlanmış bir villada sürekli değiştirilen konseptleri uygun olarak giyinip kendi tarzlarını kıyafet kombinleri ile ortaya çıkarıp haftanın birincisi olabilmek için yarışıyor.Günün sonunda en şık giyinmeyi başaran yarışmacı 1000 TL lik alışveriş hakkının sahibi oluyor gardırop savaşları hafta içi hergün 12:45 de Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor .

Programın jüri üyeleri: Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı, Ayşe Brav ve Yalçın Zaman'dan oluşuyor.

 Sizde Gardırop Savaşları yarışmacısı olmak istiyorsanız, programın başvuru formunu doldurmalısınız. Başvuru formuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Gardırop Savaşları Başvurusu

Fox TV'de yeni yayınlanmaya başlayan programa başvurular internet üzerinden form doldurularak yapılmaktadır. Gardırop Savaşları başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada kişisel ve fiziksel bilgilerinizin yanında 1 adet fotoğrafınızı yüklemeniz gerekmektedir. Sizden istenilen tüm bilgileri doğru bir şekilde doldurduktan sonra "Onayla" butonuna tıklayın.

Başvurunuz programı hazırlayan ekip tarafından incelenecektir. Eğer yarışmaya katılmanız onaylanırsa, başvuru formuna yazdığınız iletişim adresleri yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Son Güncelleme: 29.11.2016 22:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş