01 Kasım 2016 Salı 22:48
Gardırop Savaşları Asena Ayyüce Sezer ınstagram adresi ve biyografisi
FOX TV ekranlarında gündüz kuşağında yer almakta olan Gardırop Savaşları isimli program yayın hayatına dolu dizgin devam ediyor. Başarılı programa bu hafta yeni bir yarışmacı katıldı.

Her hafta neticesinde bir yarışmacının elendiği ve yerine yeni bir yarışmacının dahil olduğu Gardırop Savaşlarına son olarak katılan isim Asena Ayyüce Sezer oldu.

Güzel yarışmacı Asena Ayyüce Sezer, seyircinin merak ettiği isim olarak ön plana çıktı. Giyim tarzı ve biyografisi merak edilen isim hakkında bilinenleri bir araya getirdik.

Ayşe Brav, Raşit Bağzıbağlı ve Gül Gölge Saygı gibi son derece sevilen ve kıymetli bir jüri ekibi bulunan Gardırop Savaşları yarışmasına yeni katılan Asena Ayyüce Sezer kimdir?

Annesi göçmen olan genç yarışmacı Asena Ayyüce Sezer’in babası ise Sakaryalı’dır. Ailesi ile birlikte yaşayan genç yarışmacı İstanbul’da ikamet ediyor.

Yarışmacının programdaki sloganı; “İstediğin her şeyi yaparsın yeter ki iste” olarak ön plana çıktı. Genç yarışmacı bu sloganı hayatının tamamına yansıttığını düşünüyor.

Son derece başarılı olabilecek bir yarışmacı olarak dikkat çeken Asena Ayyüce Sezer terazi burcu olduğunu dile getirdi. Yarışmacının bu hafta neticesinde nasıl bir başarı sergileyeceği merak ediliyor.

Oldukça çekişmeli bir yarışma ve eğlence moda programı olan Gardırop Savaşları’nda Asena Ayyüce Sezer ilk haftayı geride bırakabilecek mi yoksa elenecek mi kombinleri beğenilecek mi çok merak ediliyor.

Henüz 20 yaşında olan genç yarışmacı Asena Ayyüce Sezer öğrencidir. Genç yarışmacının bir süredir ınstagram adresine erişelemiyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş