03 Şubat 2017 Cuma 12:01
Gardırop Savaşları 3 Şubat Kim Elendi?
Gardırop Savaşları adlı program, hafta içi her gün saat 12.45’te Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta. 5 yarışmacıdan oluşan bu sıra dışı moda programı, klasik moda programlarından daha farklı daha heyecanlı bir program. Yarışmacı kızlar, her gün farklı bir konsepti denerken bir yandan da zamanla yarışıyor. Kendilerine verilen bütçeyi en verimli ve hızlı şekilde değerlendirerek günün en şıkı olmak için yarışan kızlar, oldukça başarılı stillerle jürilerin karşısına çıkıyor.

GARDIROP SAVAŞLARI’NA GELEN ELENİYOR!

Gardırop Savaşları 18 Ocak günü yarışmacılar, her zaman olduğu gibi, zamanla yarıştı ve kısıtlı bütçelerini en iyi şekilde kullandı. Jürinin karşısına çıkarak kombin yapıp  giydikleri elbiseler için puan aldılar. Gizem 13 puanla birinci oldu.Didem 11 puanla 2. ,Fatoş ve Aycan ise  9’ar puanla 3. ve 4. Olurken, Fatma 5 puanla sonuncu oldu. Gitme yolu görüne Fatma arkadaşlarıyla vedalaştı. Güzel aday Fatma Gardırop Savaşlarına veda ediyor. Yeni gelecek isim her zamanki gibi merak konusu oldu. Gardırop Savaşları’na son gelen isim Fatoş’tu.

Bu haftada elenen Fatoş oldu. Daha bu hafta yarışmaya katılan ismin elenmesi kimseyi şaşırtmadı.Gardırop Savaşları’nda elenecek ismin sürekli bir önceki hafta gelen adayın olması programda klasiğe dönüştü.Gardırop Savaşları 20 Ocakta yine gelenek bozulmayacak ve yarışmaya yeni katılan Fatoş Gardırop Savaşları 20 Ocak cuma günkü elemelerde  yarışmaya veda edecek.
Son Güncelleme: 03.02.2017 12:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş