03 Şubat 2017 Cuma 17:14
Gardırop Savaşları 3 Şubat Bu Hafta Neden İki Kişi Elendi? Öykü ve Aycan Neden Gitti?
Gardırop Savaşları 3 Şubat neden 2 kişi elendi. Jüri eleme için neler söyledi. Hafta için hergün yayınlanan Gardırop savaşları programında büyük bir şok yaşandı. Yaşanan büyük şoktan yarışmacılar uzun bir süre kurtulamadı. Yapılan açıklamadı Aycan ve Öykü'nün ikisinin beraber elendiği açıklandı

GARDIROP SAVAŞLARI BU HAFTA NEDEN İKİ KİŞİ ELENDİ?

 Gardırop Savaşları programında 3 şubat günü büyük bir sürpriz yaşandı. Yapılan programda en düşük puanı alan Aycan ve Öykü ikisi birden elendi. Jüri üyeleri finalde puanları açıkladılar ve yapılan açıklama sonucunda Aycan ve Öykü'nün ikisininde 49 puanı olduğu açıklandı. İki yarışmacıda büyük şaşkınlık yaşadı kimin eleneceği merak konusu oldu.

Gardırop Savaşları jürisinin ikinizde aynı puandasınız aramızda bir toplantı yapmamız lazım dedi. Jüri üyeleri kendi aralarında mini bir toplandı yaptıktan sonra Gül Gölge İki yarışmacının da elendiğini söyledi. Gül Gölge yaptığı açıklamada iki kişinin aynı puanda olması dalayısıyla inisiyatif alamıyoruz haksızlık olmaması içinde öykü ve Aycan iki yarışmacı birden eleniyor dedi.

3 Şubat Gardırop Savaşları Aycan Elendi mi? Aycan Demirci Kimdir?
3 Şubat Gardırop Savaşları Elenen Kim Oldu? Yağmur Programa Geri mi Dönüyor?
Gardırop Savaşları 3 Şubat Bu Hafta Neden İki Kişi Elendi? Öykü ve Aycan Neden Gitti?
Son Güncelleme: 03.02.2017 17:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş