22 Ekim 2016 Cumartesi 15:20
Gardırop Savaşları 24 Ekim yeni gelen kim yarışmacı kim olacak

Türkiye’nin en çok takip edilen moda giyim yarışma programlarından birisi olan Gardırop Savaşlarında bu hafta elenen isim Marina oldu. Marina hafta sonunda topladığı 49 puan ile elendi.

9.haftanın veda eden ismi Marina oldu. Marina elendikten sonra “tarz olarak yapamadım” dedi fakat enerji olarak neşe olarak yüzde yüz sevildiğime inanıyorum dedi.

Pazartesi günü yeni konsept ile ekranlarda olacak olan Gardırop Savaşları’na yeni katılan isim kim olacak merak ediliyor. Yarışmanın yeni bölümünde yeni isim Pazartesi günü kalan kişiler yarışmaya devam edecek.

Yarışmanın formatında her haftanın finalinde bir aday hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacı da Gardırop Savaşlarında yer almaya hak kazanıyor.

Stiline ve enerjisine güvenen kızların yarıştığı Gardırop Savaşları hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Raşit Bağzıbağlı, Gül Gölge Saygı ve Ayşe Brav’ın jüri üyesi olduğu yarışmada heyecan Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek.

Yarışmacılara konseptleri çekimin yapılacağı gün haber veriliyor. Pazartesi günü konsepti bu nedenle Pazartesi günü açıklanıyor. Yarışmacılar konseptlerine uygun çalışmaları kurallara uygun bir şekilde gerçekleştirmek zorundalar.

Oldukça heyecanlı ve keyifli bir yarışma olan Gardırop Savaşları’nda yeni aday 24 Ekim tarihinde açıklanacak. Yeni gelen yarışmacının ismi açıklandığında burada yer alacaktır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş