20 Kasım 2016 Pazar 21:27
Gardırop Savaşları 21 Kasım 2016 Fragmanı Yeni Gelen Aysu Kantar Kim
Televizyon ekranlarının beğenilen moda yarışması gardırop savaşları 21 Kasım pazartesi yeni bir yarışmacıyı konuk edecek televizyonda izleyici karşısında tam not almayı başaran moda programı gardırop savaşları her hafta olduğu gibi bu hafta da oldukça iddialı yarışmacılar ile izleyici karşısına çıkacak. Cuma günü eleme gününün gerçekleştiği gardırop savaşlarında eve yeni gelecek olan yarışmacı kim olacak merak ediliyor. Konu hakkında detayları sizler için sayfamızda hazırladık.

Gardırop savaşları televizyon ekranlarında modayı yakından takip eden giyimine kılık kıyafetine dikkat eden izleyiciler tarafından büyük bir beğeniyle izlenmeye devam ederken her hafta olduğu gibi bu haftada programı yeni bir yarışmacı geliyor. Gül Gölge Saygı, Ayşe Brav ve Raşit Bağzı bağlı’nın jüri koltuğunda oturduğu yarışma programında yarışmacılar beş gün boyunca farklı konseptlerde kombinlerini beğendirmeye çalışıyorlar.

Yarışmacılar gardırop savaşları programında aldıkları puana göre cuma günü haftanın birincisi seçilirken sonuncu olan da yarışmaya veda ediyor yarışmada boy gösteren isimlerin genelde daha önce ekranlarda yabancı olmayan isimler olmasını seyirciler tarafından tepki gördü. Artık farklı yüz istiyoruz mesajını veren seyirciler için bakalım gardırop savaşları yapım ekibi yeni arayışlara gidecek mi.

Daha önce elenen isim olan Meryem gibi ekranlarda görmediğimiz ama tarzı olan insanların olmasını istiyoruz diyen izleyici bu hafta dileğini kabul olmasıyla mutlu olacak. Çünkü gelecek olan isim ekranlardan tanıdığımız bir isim değil. Denizli’den katılan yarışmacı 22 yaşında ve diğer yarışmacılar gibi o da oldukça iddialı. Adı ise Aysu Kantar

Son Güncelleme: 20.11.2016 21:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş