19 Ocak 2017 Perşembe 14:10
Gardırop Savaşları 19 Ocak Kim Kazandı? Konsept Karda Mangal Partisi

Gardırop Savaşları 19 Ocak Kim Kazandı? Yarışmacılar kendilerine verilen konsepte göre kıyafet tercihleri ne oldu. Haftanın finaline bir gün kala hangi yarımacı kendisine avantaj sağlayacak merak ediliyor. 20 Ocak Gardırop Savaşları Haftanın Finaline hangi yarışmacı rahat girecek?

Gardırop Savaşları 19 Ocak Fox Tv de yayınlanan programda kazanan yarışmacı kim oldu herkes tarafından merak ediliyor. Çünkü final'e bir gün kala tüm yarışmacılar çok dikkatli olmak zorunda. Yarışacılar en güzel kombinleri yapmak zorunda ve jürinin beğenisini kazanarak final günü olan yarın 20 Ocak cuma gününe avantajlı çıkmak istiyor.

Gardırop Savaşları Konsept'e Göre Yarışmacıların Tercihi Ne Oldu?

19 Ocak gardırop savaşları yarışmacılar ellerinden gelenin en iyisini yine bu programda veriyor. Jüri üyeleri her kıyafeti ve kombini beğenmiyor ve puanları düşük tutuyor. Bu nedenle yarışan kızlar her tür kıyafeti alıp giyemiyorlar. Yarışmacı kızlar programa gelecek haftada devam etmek istiyor ve Gardırop savaşları 19 Ocak günü yüksek puan almak için çalışıyor.

Gardırop Savaşları 19 Ocak Kim Kazandı?

Gardırop Savaşları 19 Ocak programında tüm yarışmacılar kendilerine verilen konsept'e uygun olarak yine kombinlerini oluşturdu. Kendi zevklerine göre giyinin yarışmacılar jürinin nasıl bir tepki vereceğini kestiremiyor. Yüksek oyu bekleyen bir yarışmacı günün sonunda en düşük oyu alabiliyor. Bu nedenle 19 Ocak Gardırop Savaşları programının kazananı 14 puan toplayan Aycan oldu. Didem 11 puan, Gizem 8 puan, Fatma 8 puan, Fatoş 6 puanda kaldı

Son Güncelleme: 23.01.2017 13:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş