16 Aralık 2016 Cuma 12:30
Gardırop Savaşları 16 Aralık Kim Elendi?
 Show TV ekranlarının beğenilen moda yarışması gardırop savaşları 16 Aralık Cuma günü eleme gününde izleyici karşısına çıkıyor.Gardırop savaşları programı son bir kaç bölümdür .Eve yeni gelen yarışmacılar 1 hafta kalan adam elenerek veda ediyorlar gardırop savaşlarında bu hafta yarışmaya dahil olan Aygün Aydın isimli genç yarışmacı Kur'an 6 Aralık Cuma günü yarışmaya veda ederek elenen isim oluyor işte haberin detayları.

Daha önce kendisini işte Benim stilim yarışmasında izlediğimiz sevgilisinden evlenme teklifi olarak gündeme oturmayı başaran Aygün Aydın gardırop savaşları yarışmasına 16 Aralık Cuma günü veda ediyor. işte Benim stilim yarışmasında sevgilisinden evlenme teklifi alan Aygün Aydın yarışmaya  Erkeklerin de dahil olması üzerine sevgilisinin kıskançlık nedeniyle kendisinden ayrılması üzerine programdan elenmişti .Kendisini gardırop savaşları yarışmasında jüriye bir türlü beğendirme yen yarışmacı Aygün Aydın 16 Aralık Cuma günü elenen isim oldu .

Aygün Aydın kimdir

1995 tarihinde İstanbul'da hayata gözlerini açan güzel yarışmacımız 21 yaşındadır. 1 70 boyunda ve 50 kilogram ağırlığında olan yarışmacı bebek gibi bir yüze sahiptir .Beykent Üniversitesi TV haberciliği ve programcılığı bölümünde eğitimine devam ettiren yarışmacı daha önce 2 klip de oynamıştır.

Son Güncelleme: 23.02.2017 23:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş