19 Aralık 2016 Pazartesi 11:01
Gardırop Savaşları 16 Aralık Cuma Haftanın Birincisi Kim Oldu Kim Elendi?
 Fox TV ekranlarının beğenilen moda yarışması gardırop savaşlarında 16 Aralık Cuma haftanın birincisi kim olacak merak konusu oldu.Gardırop savaşları yarışmacılarından Fatma'yı abiye alışverişi için çıkartabilir miyiz diye dış sesle konuşan Didem için Gül Hanım bu durumu normal karşılamadı.

Didem yarışmada olduğunu ve yardımlaşma olmaması gerektiğini sert dille ifade eden jüri üyeleri karşısında yarışmacılardan Fatma da öyle mi diyerek şaşkınlığını belirtti. Didem'in kendisini beğenmediğini öğrenen Fatma Bakalım ilerleyen günlerde nasıl olur takılacak.

 Gardırop savaşları programı ile OX TV ekranları izleyiciyle ekran başına kilitlemeye başarıyor.Her gün kendilerine verilen limit  ile İstanbul'un belli semtleri den alışverişe çıkan yarışmacılar. 2 saat içerisinde bitkilerle açmadan o gülen konseptini oluşturuyorlar. Saç ve makyajlarını kendilerinin düzenlediği fitillerini sergileyen genç kızların bulunduğu gardırop savaşları yarışmasının sonlarına doğru jürinin karşısına geçiyorlar. Her hafta cuma günü yarışmacılardan birisi gardırop savaşları evine veda açıklaması 16 Eylül Cuma günü savaşları programından kimin eleneceği merak konusu oldu.

Gardırop Savaşları 16 Eylül Cuma Günü Elenen Sürpriz Yarışmacı Kim?

Programda elenen yarışmacının kim olduğu merak konusu oldu. Eleme potasında olan Gizem ve Su ikilisinden birisinin olduğuna kesin gözüyle bakılırken farklı bir isminde olacağı yapılan dedikodular arasında.Su Kamer ve Selin 59 puanla aynı puanı alırken aralarından bir isim gidecek.Bugünün konsepti ile juriye güzel bir sunum yapan yarışmacılardan elenen yarışmacı Selin oldu

Son Güncelleme: 19.12.2016 11:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş