10 Şubat 2017 Cuma 23:53
Gardırop Savaşları 10 Şubat Cuma Neden Elenen Yok?

Gardırop Savaşları 10 Şubat Cuma Neden Elenen Yok? Jüri üyeleri neden kimseyi elemedi? Her hafta Cuma günü yapılan Gardırop Savaşları haftanın finalinde bu hafta elenen neden olmadı yarışmanın fanatikleri tarafından merak edildi. Jüri üyeleri konu hakkında ne açıklama yaptı açıklıyoruz.

Gardırop Savaşları 10 Şubat Cuma Neden Elenen Yok?

Gardırop Savaşları Son bölüm 10 şubatda eleme yapılmadı. Herkes Didem ve Eminenin elenmesini beklerken Cuma günü haftanın finalinde neden eleme yapılmadı merak etti. Programın takipçileri dünkü 9 şubat bölümünde yarışmayı terkeden Yağmur'un jüri tarafından diskalifiye edildiğini öğrenmişlerdi. Yağmur'un diskalifiye edilmesinin ardında Jüri yarışmacılara yarın bir kişinin daha eleneceğini söylemişti.

Yarışmacılar da o stres altında kıyafetlerini kombinleyip jürinin karşısına geçti. Jüri programın son bölümünde Didem ve Emine'nin aynı puanda olduğunu bu sebeple içlerinden birisini elemek zorunda olduklarını anlattı. Jüri üyesi Gül Gölge daha önce buna benzer bir durumda Didem için bir inisiyatif kullandıklarını bu sebeple aynı inisiyatifi kullanamayacaklarını açıkladı. Daha sonra Didem buraya kadarmış diyerek ben elendim o zaman dedi. Gül Gölge daha fazla dayanamayarak şaka yaptım dedi. Didem gerçeği öğrendikten sonra mutluluk gözyaşları döktü ve yarışmadaki arkadaşlarına sarıldı.

Gardırop Savaşlarında 10 Şubat Cuma günü Dün Yağmur'un elenmesi sebebi ile eleme yapılmadı. Bu sonuçların ardından finalde yarışan Dört yarışmacıda gelecek hafta yeni bölümde yarışmaya devam edecek. Yeni katılacak bir kişi ile sayı beşe çıkacak ve Gardırop savaşları kaldığı yerden start almış olacak

Son Güncelleme: 16.02.2017 11:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş