14 Kasım 2016 Pazartesi 16:35
Garanti Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Garanti Bankası'ndan kredi almak

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Garanti Bankası'ndan kredi almak oldukça basit ?Kredi kartı başvurusu işlemlerini internetten de yapabilmektesiniz .Garanti Bankası'na yaptığınız kredi kartı başvurusunu sorgulamanız oldukça basittir sizlere konu hakkında detaylı sayfamızda aktarıyoruz.

Garanti Bankası kredi kartı almak isteyen müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor .Özellikle Bonus kredi kartında alışverişten sonra kazanılan puanlar alışveriş sırasında edinilen indirimler sayesinde her zaman müşteriye avantajlı tarifeler sunuyor. Öyle ki tercih ettiğiniz kredi kartına göre yıllık sabit ücretleri ödemek zorunda da kalmaya biliyorsunuz kredi kartı başvurusu Garanti Bankası şubelerine giderek ya da internet üzerinden yapmanız mümkün olacaktır.

 Garanti kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

 İnternet üzerinden Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapmak oldukça basit bir işlemdir. Bunu için öncelikle Garanti Bankası'nın internet sitesine giriş yapmalısınız www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/bonus_basvuru_form.page adlı internet sitesine giriş yapın. Ardından sizden istenilen kişisel bilgilerinizi doldurun ve “Hemen Başvur” düğmesine basın. 

Sizden istenilen diğer bilgilerinizi de sisteme ekleyerek işlem yapmaya devam edin. Daha sonra başvurunuz banka yetkilileri inceledikten sonra uygun görülmesi halinde kredi kartınız 15 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilecektir. 

Garanti Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Eğer başvuru yaptıysanız ve sonucunu bir türlü öğrenemediyseniz başvuru sonucunuzu www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/kredi_karti_basvuru_takibi.page adlı internet sitesine girerek öğrenebilirsiniz. Bu aşamada sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde doldurduktan sonra karşınıza kredi kartı başvurunuzun hangi aşamada olduğuna dair bilgiler çıkacaktır. Bu bilgiler doğrultusunda beklemeye devam edebilirsiniz.


 

Yorumlar

Google+'da Paylaş