01 Aralık 2016 Perşembe 14:48
Game Of Thrones’un  yeni bölümleri sızdırıldı Ne Zaman Yayınlanacak?
İnternet dünyasının en fenomen dizilerinden Game Of Thrones yeni sezon ne zaman yayınlanıyor?Game Of Thrones’un  yeni bölümleri sızdırıldı.
Merakla beklenen dizinin yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanıyor? Dünyanın en çok seyredilen dizilerinden Game Of Throneshakkında  öğrenmek istediklerinizi haberimizin detayında bulabilirsiniz. İşte ayrıntılar.

Sevilen dizi Game Of  Thrones ‘un yeni sezon bölümleri sızdırıldı. Alınan bilgilere göre dizinin ilk 4 bölümü  internette dolaşıyor. Dünyanın en çok izlenen diziler listesinde  6 .sezondur birincilik koltuğunu bırakmayan dizinin yeni sezonda  son sezonunun  yayınlanacağına dair söylentiler var. Game Of Thrones’un ilk defa geçen sezon  son bölümlerinin süresi uzatılmıştı. Dizinin 7. sezonunda  7 bölümden oluşacağı iddia ediliyor.

Sanal alemin en sevilen ve beğenilen dizilerinden Game Of Thrones  kısa bir süre önce 6.sezonunun finalini yapmıştı. Dizi heyecan dolu bir şekilde sezona veda etmişti.Game Of Thrones’undiğer yıllarda olduğu gibi  bu yıl da  yeni sezonunun  Nisan ayında   başlayacağı tahmin ediliyor.

Lakin dizinin yapımcılarından DаnWеiss ve David Benioff  yeni sezonun gecikeceği  yönünde açıklamalarda bulunmuş bunun nedeni ile ilgili herhangi bir şey paylaşmamışlardı.

Konu ile ilgili HBO’dan açıklama geldi. Game Of Thrones’un 7. sezonun 2017 yazına kadar gecikeceğini açıklandı. Yeni sezon çekimleri bu yazın sonuna doğru Kuzey İrlanda’da başlayacak. Ayrıca dizinin çekimleri  İspanya ve İzlanda’da  yapılacak.

Bu  haber dizinin hayranlarını bir hayli üzerken bir üzücü haber de bölüm sayısı ile ilgili oldu .Belirtilene göre dizinin 7.sezonu geçtiğimiz sezonlar gibi 10 bölümden oluşmayarak 7 bölümden oluşacak.

Son Güncelleme: 01.12.2016 14:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş