08 Şubat 2017 Çarşamba 16:02
Fox TV Yeni Yarışması En İyi Ben Bilirim Formatı

 Son zamanlarda ekranlarda birçok farklı formatta yarışmalar yapılmaktadır. Bilgi yarışması, yetenek yarışması ve şarkı yarışmaları. Türkiye’nin birçok farklı yerinden çok farklı seslerle yarışmaya çocuk, genç ve yaşlılarda yarışmaktalar. Farklı televizyon programlarında birçok şarkı yarışmaları da yapılmaktadır.

Bunlardan yenisi olarak ta, FOX TV ‘de yeni bir yarışma yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. Ben söylerim adlı yarışmanın formatını herkes merakla beklenmektedir. Peki FOX tv yeni yarışma Ben Söylerim formatında neler var? Fox tv yeni yarışma Ben Söylerim Jüri üyeleri kimlerden oluşmaktadır? Fox tv Yeni yarışma Ben Söylerim sunucusu kimdir? Fox tv Yeni yarışma Ben Söylerim yarışmalarına kimler yarışmakta?

 Bu akşam Fox tv de yeni bir yarışması ekranların başına gelerek heyecanla yarışmayı bekleyen kişileri ekrana kitledi. Uzun süredir tanıtımı verilen yarışma sonunda başlamış oldu. Ben Söylerim adlı yarışmada, yarışmacılar söyledikleri şarkıları jüriye beğendirmeye çalışıyor ve jüri üyeleri de söylenen şarkıya göre kişileri değerlendiriyor.

 Bu akşam Fox Tv’de  yayına başlayan yarışma Ben Söylerim formatı herkes tarafından merak ediliyordu.Ben Söylerim yarışmasında yarışan şarkıcılar birlikte aynı şarkıyı cümle cümle seslendirmekte.Bu sırada jüri üyeleri onları dinliyor eğer aralarında beğendiği bir şarkıcı olursa onu koruma altına alıyor.Ayrıca jüri üyelerin dışında yarışmayı seyreden tarafından koruma altına alınıyor.Diğer jüri üyesi de sesini  beğenmediği bir yarışmacıyı eliyor.Yarışma programını Çağla Şikel sunuyor.Yarışmanın jüri üyeleri ise Serdar Ortaç ve Kibariyedir.Kibariye yarışmacılardan beğendiği sesleri koruma altına alırken, Serdar Ortaç ise  en zor kararı vererek eleme yapmaktadır.

 

      

Son Güncelleme: 08.02.2017 16:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş