03 Kasım 2016 Perşembe 20:27
Fox Tv Şefkat Yerimdar Konusu Oyuncuları

Fox TV ekranlarında boy gösteren yeni dizilerden birisi de Şevkat Yerimdar oldu. Dizinin ilk fragmanının yayınlanması ile birlikte izleyiciler meraklı bekleyişlerini başladılar bile. Şefkat Yerimdar ilk olarak ne zaman izleyici karşısına çıkacak oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alacak merak edilen detayları sizler için haber turumuzda derledik.

Şefkat Yerimdar dizisi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin ilk bölüm tanıtım fragmanı yayınlanırken izleyiciler merak içerisinde kaldılar. Şefkat Yerimdar dizisinin konusu hakkında merak edilen bilgileri paylaştık.

 Şevkat Yerimdar konusu

Şefkat iyi niyetli Harbiye samimi sözünün eri ancak öfkesinin eseridir. Yüreği oldukça yumuşak her halden anlayan hatır sayar zorda kalana yardım eli uzatacak vefalı bir karaktere sahiptir. Ancak  eşine az rastlanır bir mahalle delikanlısıdır. Mahallede asla hayır diyemeyeceği Cevdet Bey bir gün Ondan bir ricada bulunmak bu rica ile hikaye başlar şefkatin hayatının en zor sınavını atlatan Cevdet Bey, Paris'ten dönen kızı eşini ona emanet eder. Mert dine delikanlılarına emanete sahip çıkacağına İnanır.Ona sahip çıkıp göz kulak olmasını ister Şevkat Yerimdar emanet ve baş üstü nedir diyerek görevi devralır. Ancak bu emanet güzeller güzeli bir kızdır. Onu ilk gördüğü andan itibaren aklı başından gider telaşlanır. Esin ise şefkate kan söktürür çileden çıkarır. Buna rağmen Şefkat ona göz kulak olmak zorundadır bir aşkın doğuşu için verilen çabayı gösteren dizide farklı hikayesi izleyicilerin dikkatini çekecek gibi görünüyor.

ŞEVKAT YERİMDAR OYUNCULARI

Özgürcan Çevik(Şevkat Yerimdar), Başak Parlak(Esin Uçar), Salih Kalyon(Cevdet Uçar), Murat Akkoyunlu(Cuma Tesisatçı), Suzan Aksoy(Melahat), Ayşe Kökçü(Gülperi), Mazlum Çimen(Bozkır), Burak Demir(Niko), Barış Murat Yağcı(Bora), İsmail Altunsaray(İsmail), Pelin Orhuner(Tezene), Canan Maktal(Gizem), Semra Güzel(Sanem), Müge Uyar(Bahar), Mert Türkoğlu(Selami Çaycı), Murat Makar(Arşimed Kazım), Diren Polatoğulları(Şefik), Ahmet Bozali(İmam Sadık), İnanç Koçak(Üzeyir Manav), Tolga Koçyiğit(Miço), Pascal Nouma

Yorumlar

Google+'da Paylaş