29 Ocak 2017 Pazar 19:17
Fox Tv Muhteşem Yüzyıl Kösem Yayın Günü Değişti mi? Hangi gün yayınlanacak
 Fox Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Cuma günleri ekranlarda olmaya devam eden Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yayın günü ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger, Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin yer aldığı yapımını ise Tims Productions’ın üstlendiği Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yayın günü ile ilgili Fox Tv’den oldukça önemli bir karar geldi. Fox ekranlarının yeni dizisi olan Dayan Yüreğim ilk bölümü ile 3 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak ve her Cuma ekranlarda olacak.

Bunun ardından Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yeni yayın günü de Salı günü olarak belirlendi. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 14 Şubat Salı günü saat 20.00’de yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yayınlanan son bölümünde Sultan Murad Farya’ya yapılan saldırıya karşılık yüzlerce insanı başına toplatır. Onlara verdiği ceza ile ahaliyi korkutan Sulan Murad Farya ile nikah  kıyar.

Bu gelişmenin ardından Kösem Sultan ile Ayşe Sultan adeta şok olmuştur. Şehzade Kasım ise kendisini ihbar eden kişinin Bayezid olduğunu öğrenir. İki kardeş arasında kavga çıkar. Sultan Murad’ın gelmesi ile birlikte kardeşler ayrılır.

Son Güncelleme: 29.01.2017 19:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş