26 Ocak 2016 Salı 19:12
Fiat Sedan Aegea Özellikleri Çıkış Fiyatı! Türkiye Satış Fiyatı!
Dünya genelinde hareketli olan otomobil piyasası yeni modellerle yaza hazırlanıyor. Tüm markalar farklı segmentlerdeki araçlarını bantlardan indirmeye başladı. Birçok uluslar arası fuar organizasyonunda boy gösteren araçlardan bazıları ekonomisi ile bazıları ise özellikleri ile göz dolduruyor.
Ancak araçlardan biri var ki hem ekonomisi hem de özellikleri ile göz dolduruyor. Bu araç orijinal tasarımı ile muhteşem bir çizgiye sahip olan Fiat Sedan Aegea’dan başkası değil. Bursa’da üretilecek olan Fiat Sedan Aegea’nın 40 civarında ülkede satışa sunulması bekleniyor. Ekim ayında satışa çıkması beklenen Aegea'nın 45.000 ile 60.000 TL arasındaki fiyatlara sahip olacağı sanılıyor.   
Fiat Sedan Aegea 4.5 metrelik boyu ile segmetindeki araçlardan biraz daha uzun. Bu da ona daha lüks bir görüntü kazandırmış. Ayrıca 1.78 metre genişliğe ve 1.48 metre yüksekliğe sahip. Birçok sedan modele göre büyük bir bagaja sahip olan Fiat Sedan Aegea dört motor seçeneği ile piyasaya çıkacak.
120 ve 95 beygir güç üreten 2 adet Multijet II dizel motoru ile 2 adet benzinli motor seçeneği ile satışa sunulacak olan araç en ekonomik seçeneğinde 4 litre ile 100 km yol vaat ediyor.
İç dizaynı ve özellikleri ile de göz dolduran Fiat Sedan Aegea hiçde sıradan bir araç görüntüsü vermiyor. Standard donanımında Tomtom navigasyon sistemi üretilen araçta 5 inçlik dokunmatik ekran bulunuyor. Araçta opsiyonel olarak hands free bluetooth, mesaj okuyucu, ses tanıma, USB, AUX ve İpod bağlantı seçenekleri de bulunuyor.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş