01 Kasım 2016 Salı 20:06
Familya dizisi nerede çekiliyor Güneşdağı kasabası nerede

Fox Tv’nin en çok reyting alan dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Familya dizisinde heyecan devam ediyor ve biz de sizler için dizi ile ilgili merak edilenler hazırlamaya devam ediyoruz. İşte detaylar..

Başrollerinde Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun gibi isimlerin yer aldığı Familya dizisi ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Her Salı bölümleri merakla takip edilen Familya dizisinin çekildiği yerler de izleyenlerin dikkatini çekiyor.

Familya dizisinde ismi geçen Güneşdağı kasabası Ayvalık ve Cunda adasında çekiliyor. İşte dizinin 1.bölüm özeti ile ilgili merak edilenler şu şekilde;

1.bölüm özeti:

2002 Dünya Kupasında İlhan Mansız’ın attığı golle birlikte Beyoğlu Ailesinin hayatı değişir. Tüm Türkiye sokaklara dökülmüş bu zaferi mutlu bir şekilde yaşarken Beyoğlu hanesine ise geri dönüşü olmayan bir acı düşer.

Beyoğlu ailesi dağılır ve yıllar sonra onları toparlamak ise Yaşar Bey’e düşecektir. Çocukları, Hava,Su, Toprak ve Ateş’in özlemi ile birlikte Güneşdağı Kasabasına gider.

Baba toprağında üzücü bir haber alan Yaşar Bey ailesini bir araya getirmek ve temize çekmek için harekete geçer.

Beyoğlu familyasında işler istenildiği gibi gitmeyecektir.

Familya Oyuncu Kadrosu

Uğur Yücel

Erkan Kolçak Köstendil

Bülent Emrah Parlak

Şükran Ovalı

Cansu Tosun

Sezer Avcı

Aybüke Pusat

Murat Ceylan

Barış Yıldız

Gökhan Kıraç

Son Güncelleme: 01.11.2016 20:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş