21 Kasım 2016 Pazartesi 16:05
Familya dizisi neden bitti?
 Fox Tv ekranlarının yeni sezon dizilerinden olan ve her Salı akşamı sevenlerinin karşısına çıkan Familya dizisi 22 Kasım Salı akşamı yayınlanan bölümü ile hayranlarına veda etti. Peki Familya dizisi neden bitti? İşte detaylar..

 

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükran Ovalı, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak gibi isimlerin yer aldığı Familya dizisi sevenlerini üzdü. Yeni sezonun en iddialı yapımlarından olan karşımıza çıkan Familya dizisi 22 Kasım Salı akşamı yayınlanan final bölümü ile ekranlara veda etti.

Familya dizisi neden bitti?

Familya dizisinin neden bittiği de merak edilen konular arasında yer aldı. Son dönemlerde dizilerin bitimindeki en büyük nedenlerden birisi de reytinglerdeki düşüş olmuştur ve Familya dizisinin bitmesindeki neden de reytingler oldu.

Son olarak 15 Kasım Salı akşamı yayınlanan bölümü ile Total’de ilk 100’e giremeyen ve AB’de ise 90.sırada yer alarak büyük hayal kırıklığı yaşayan Familya dizisi 22 kasım Salı akşamı saat 22.15’de yayınlanan bölümü ile final yaptı.

Familya Final Özeti:

Ateş babasının hastalığını öğrenir ve bu ağır gerçeğin altında ezilir. Yıllar sonra aynı çatı altında gülümsemeyi öğrenen Beyoğlu familyası ise her şeyin değişeceğinden habersizdir. Toprak’ın galibiyeti de Vedat için bir travma olur.

Hayat hızla akıp gider ve herkesin zamanla ödeşme şekli farklı olacaktır. Büyük sona adım adım yaklaşan Yaşar Beyoğlu’nun verdiği karar da herkesin kaderini belirler.

Son Güncelleme: 21.11.2016 16:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş