01 Kasım 2016 Salı 19:29
Familya 8.bölüm fragmanı çıktı mı yeni bölüm 8 Kasım Fox Tv

Salı akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Familya dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi yeni bölümü ile 1 Kasım Salı akşamı yayınlandı ve Familya merak edilenleri sizlerle..

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükran Ovalı, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak gibi isimlerin rol aldığı Familya dizisi yine önemli gelişmelerin yaşandığı heyecan dolu bir bölümle ekranlarda oldu ve reytinglerde üst sıralarda yer aldı.

8 Kasım Salı akşamı ekranlarda olacak olan Familya dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:

Casim’in planını son anda suya düşüren çocuklarıyla Yaşar onları mutlu etmek için kolları sıvar. Yaşar kalan zamanında ailesine güzel anılar bırakmak için ister ve Beyoğlu hanesine gelen bir yabancı da herkesi şok eder..

Yangının yankıları sürmeye devam eder. Vedat ve Casim’in soruları Ezgi’yi köşeye sıkıştırır. Familya’ua sızan yabancı ortalığı karıştırır ve Yaşar hastalığı konusunda yeni bir yol ayrımına girer.

Toprak Ezgi’ye yakın olmak için çabalar ve ikili kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur. Beyoğlu cephesinde bu gelişmelerle birlikte kahkaha ve hüzün dansı devan eder. Hare ve Ateş arasında yaşanacak gelişme ise dengeleri alt üst eder.

Familya Konusu

Olaylar 2002 Dünya Kupasında Türkiye ile Senegal arasında oynanan çeyrek final mücadelesinin olduğu gün gerçekleşir. Herkes Türkiye’nin bu başarısını kutlarken Beyoğlu ailesinde yaşananlar ailenin bir daha toplanmamak üzere dağılmasına neden olur.

Yaşar Bey yıllar sonra çıka gelir ve dağılan ailesini toplamak için kolları sıvar. Familya dizisi her Salı Fox Tv’de!

Son Güncelleme: 01.11.2016 19:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş