02 Ekim 2016 Pazar 23:06
Familya 3.bölüm fragmanı 4 Ekim Salı yeni bölüm tüyoları
 
Uğur Yücel, Ekran Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı gibi isimlerin yer aldığı Familya dizisinde heyecan sürüyor. Sezona hızlı bir giriş yapan ve her Salı akşamı ekranlarda olan Familya dizisi bu hafta 4 Ekim Salı akşamı 3.bölümü ile ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler ise şu şekilde;

Familya 3.bölüm özeti:
Ateş’in şüphelerinin peşinden gitmesinin ardından Hare ve Yaşar cephesinde büyük bir panik yaşanır. Ancak onları bekleyen tehlike bu kadarla sınırlı değildir. Çocuklar babalarının amacını çözmek için çabalamaya devam ederler.

Yaşar’ın da onları kazanmak için yepyeni bir plan yapar. Toprak ise kendini Ezgi’ye açıklamanın yollarını aramaya devam eder. Vedat ise bir adım öne geçen taraf olmak için hamlesini yapmaya hazırlanan taraftır.

Casim’in kasabayla ilgili planları ise çocukların arasını düzeltmeye çalışan Yaşar için sıkıntının kapılarını aralar. Beyoğlu familyasında herkes kendi hedefinin peşinden sürüklenmeye devam eder. Beklenmedik bir misafirin gelişi ise tüm dengeleri değiştirir.

Familya dizisi her Salı yeni bölümleriyle Fox tv’de!
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş