15 Kasım 2016 Salı 03:23
Familya 10.bölüm fragmanı çıktı mı 22 Kasım Salı yeni gelişmeler

Bu sezonun en iddialı yapımlarından bir tanesi olan Familya dizisi ile ilgili yaşanan son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Sevilen dizi Familya son olarak 9.bölüm ile 15 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de 9.bölüm ile yayınlandı. İşte dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

Salı akşamlarının parlayan yıldızlarından bir tanesi olan başrollerinde ise Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı, Bülent Emrah Parlak gibi isimlerin yer aldığı Familya dizisinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Familya dizisi son olarak 15 Kasım Salı akşamı sevenlerinin karşısında oldu. İşte bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Ezgi’nin gidişi ile birlikte Toprak ve Vedat sarsılır ve ikisi de çareyi kazananın her şeyden vazgeçeceği bir bahse girmekte bulurlar. Namık ise Bulut’u kontrol altına almanın rahatlığını yaşasa da hiç beklenmedik bir tepki ile karşı karşıya kalacaktır.

Familya’da ipler birbirine dolanmış ve işler karmaşıklaşmıştır. Yaşar Casim ile en derin sırlarının yüzleşmesini yaşamaktadır. Kararsızlıklarından dolayı Su bunalır ve Ali ile Bergütay’ı panik haline sürükler.

Hare’nin gidişi ile birlikte Ateş’in duyguları daha fazla bastırılamaz hale gelir. Ateş’in öğreneceği bir gerçek Beyoğlu familyasının tam ortasında yangın yeri etkisi bırakır.

Familya Oyuncu Kadrosu

Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız'ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç

Son Güncelleme: 15.11.2016 18:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş