14 Kasım 2016 Pazartesi 23:11
Fahriye Evcen hangi dizide oynayacak yeni dizisi belli oldu!

Ülkemizin ünlü oyuncuları arasında yer alan Fahriye Evcen uzun süredir ekranlarda olmayan Fahriye Evcen’den sevenlerine sevindirici haber geldi. Fahriye Evcen’in yakında hangi dizide rol alacağı belli oldu. İşte detaylar..

Son dönemlerde ekranlarda göremediğimiz ve dizilere ara veren Fahriye Evcen son olarak milyonluk reklam anlaşmaları yapmıştı. Fahriye Evcen 2 yıl aranın ardından ekranlara geri dönme kararı aldı ve hangi dizide rol alacağı belli oldu.

Yakında başlayacak olan Esaretin Bedeli dizisinde rol alacak Fahriye Evcen’in çocukken kalp nakli yapılarak hayata döndürülen ve ağabeyleri karanlık işlere bulaşan bir kadını canlandıracak. Fahriye Evcen’in dizideki partneri ise Engin Akyürek olacak. Akyürek doktorlukta uzmanlığını yapamadan hapse giren genci canlandıracak.

Fahriye Evcen kimdir?

Fahriye Evcen 4 Haziran 1986 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Dizi ve sinema oyuncusu olan Fahriye Evcen ikizler burcudur. 30 yaşında olan Fahriye Evcen’in Burak Özçivit ile ilişkisi devam etmektedir.

Sosyoloji bölümü mezunu olan Evcen 2005 yılında Asla unutma 2006 yılında ise Hasret dizisinde rol almıştır. Yaprak Dökümü dizisindeki Necla karakteri ile büyük çıkış yapan Fahriye Evcen Almanca, Türkçe, İngilizce, İspanyolca dillerini bilmektedir.

Son olarak Aşk Sana Benzer filminde Burak Özçivit, Selim Bayraktar gibi isimlerle başrollerini paylaşan Fahriye Evcen yakında Esaretin Bedeli dizisinde rol alacak!

Yorumlar

Google+'da Paylaş