08 Şubat 2017 Çarşamba 10:45
Facebook hesap aç - Facebook Messenger  - Güncellenmiş Mobil Facebook açr! Son Version Facebook al!
 Sosyal medyanın vazgeçilmezleri arasında yer alan Facebook'a nasıl kayıt olunur sorusunun cevabını sizler için yanıtladı. Facebook hesabı açmak isteyenler yeni hesap açma işlemi için sayfamızdaki bilgileri okuyarak rahatlıkla kendilerine hesap açabilirler. Facebook hesabı açabilmek için gerekli adımlar haberimizde detayları ile anlatılmıştır. Aşağıdaki verilen bilgileri dikkatlice okuyarak ve sizlere verilmiş olan linke tıklayarak Facebook hesabı açabilirsiniz.

Interneti ve teknolojik aletlerin hızla yayılması ve aktif olarak kullanılmasının ardından Facebook kullanıcı sayısı da giderek artıyor. Sosyal medyanın devi haline gelen Facebook hesabı nasıl açılır? Sizlere de kendinize Facebook hesabı açmak ve insanlarla iletişime geçmek istiyorsanız sayfamızdan gerekli bilgileri takip edebilirsiniz.  Facebook hesabı açmak için yapmanız gereken adımlar haberimizde ayrıntılı olarak sizlere arttırılmıştır. Aşağıda sizlere vermiş olduğunuz linki tıklayarak yönergeleri takip ettiğiniz takdirde Facebook hesabı açabilirsiniz.
 Facebook hesap açmak için

Öncelikle yapmanız gereken Facebook ana sayfasına giriş yapmak olacaktır. Anasayfada yer alan yeni bir hesap oluştur bölümünü tıkladığınızda bilgilerinizi karşınıza çıkan sayfaya eksiksiz şekilde doldurmalısınız. E-posta adresinizi girerken dikkat edin çünkü unuttuğunuzda hesabınız rahatlıkla çalınabilir. Bilgilerinizi eksiksiz şekilde doldurduktan sonra telefon numaranızı girdiğiniz takdirde Facebook hesabınızın kazanma olasılığını en düşük seviyeye getirmiş olursunuz. Tüm bilgileri doldurduktan sonra hesap oluştur. Kısmına tıklayarak eposta onaylama işlemini geçiş yapacaksınız.  Microsoft hesabınıza giriş yaparak Facebook açma işlemini onayladıktan sonra hesabınıza bilgilerinizi girip 3 adında Profil resminiz de seçerek artık bir Facebook hesabı edinmiş olursunuz .

Son Güncelleme: 08.02.2017 13:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş