12 Aralık 2016 Pazartesi 13:17
Evleneceksen Gel yeni bölüm neden yok 12 Aralık niçin yayınlanmadı?
 Show Tv ekranlarının sevilen izdivaç programı Evleneceksen Gel ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 12 Aralık Pazartesi günü yayınlanması beklenen yeni bölümü yayınlanmadı. İşte detaylar..

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın kendine has sunumuyla sevenlerinin karşısında olan Evleneceksen Gel 12 Aralık Pazartesi günü yeni bölümü ile yayınlanmadı. Gelin ve damat adaylarının kendilerine hayırlı bir kısmet için bulundukları Evleneceksen Gel’in neden yayınlanmadığı merak ediliyor.

Evleneceksen Gel neden yayınlanmadı?

Ekranlara damgasını vuran Evleneceksen Gel programı 10 Aralık Cumartesi akşamı İstanbul Beşiktaş’ta gerçekleşen hain saldırı nedeniyle yayınlanmadı. Vodafone Arena yakınlarında ve Maçka Parkı’nda gerçekleşen saldırılarda 30 polisimiz ve 8 sivil vatandaşımız şehit olmuştu.

38 şehit verdiğimiz bu saldırının ardından Evleneceksen Gel’in yeni bölümü yayınlanmama kararı alındı. Show Tv’de bugün Evleneceksen Gel yerine Aşk Laftan Anlamaz dizisinin tekrarı verilecek.

Kaan, Nurullah ve Solmaz aşk üçgeninde neler oluyor?

Gözde ile olan görüşmelerini bitiren ve aklının Solmaz’da olduğunu söyleyen Nurullah Solmaz’ı beklemeye geçmişti. Kaan’ın bu olanlardan sonra da Solmaz’a olan tavrı değişmişti. Bakalım Solmaz kararını Nurullah’tan mı yoksa Kaan’dan yana mı verecek göreceğiz..

Evleneceksen Gel 15 Aralık Solmaz kararını verdi damatlık ayakkabısını kime verdi?

Son Güncelleme: 12.12.2016 13:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş