02 Şubat 2017 Perşembe 15:05
Evleneceksen Gel Yakup Tayfun Babam Rap Düeti 1 Şubat

Show Tv ekranlarının sevilen programları arasında yer alan Evleneceksen Gel ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. 1 Şubat Çarşamba günü yayınlanan yeni bölümde Tayfun ile Yakup’un Babam isimli düeti çok konuşuldu. İşte detaylar..

 

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın kendine has sunumuyla hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Evleneceksen Gel ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Son olarak 1 Şubat Çarşamba günü yayınlanan Tayfun ile Yakup’un  Babam isimli düeti çok beğenildi. Ülkemizin ünlü sanatçılarından olan Emrah İpek’in oğlu olan ve babası ile sorunlar yaşayan Tayfun 26 yaşında. Annesi ile birlikte yaşayan ve üniversite mezunu olan Tayfın daha önce hiç evlenmemiş.

Yakup ise babası sorunları olan bir başka damat adayımız. Tayfun’u çok iyi anladığını belirten ve babasını çok nadir gördüğünü söyleyen Yakup ile Tayfun’un düeti büyük  ses getirdi.Eski nişanlısı Figen’in Evleneceksen Gel’e gelmesinin ardından ortam gerilmişti. Evleneceksen Gel hafta içi her gün saat 15.00’de Show Tv’de!

Son Güncelleme: 02.02.2017 15:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş