31 Ocak 2017 Salı 15:39
Evleneceksen Gel Solmaz’ın maskeli talibi kim belli oldu mu?
 Show Tv ekranlarının fenomen  izdivaç programı Evleneceksen Gel ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Programın öne çıkan isimlerinden olan Solmaz’a gelen maskeli aday herkesçe merak konusu oldu. Peki kim bu maskeli takip? İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Evleneceksen Gel programı ile ilgili yaşananları aktarmaya devam ediyoruz. Programın güzel gelin adaylarından olan Solmaz önce Nurullah ardından Kaan ile denemiş ancak evlilik yoluna gidememişti.

Güzelliğinin yanı sıra danslarıyla da çok konuşulan Solmaz’a gelen maskeli talip ise herkesi şaşırttı. Solmaz’a kafandaki bazı şeyler netleşmeden maskemi çıkartmayacağım cümleleriyle merakları iyice arttıran maskeli talibin kim olduğu merak ediliyor.

İsmini açıklamayan ve hala maskesini takmaya devam eden gizemli takibin Solmaz’ın eski nişanlısı olabileceği konuşuluyor. Hafta içi her gün Seda Sayan ve Uğur Arlsna’ın sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden Evleneceksen Gel’de Solmaz’ın talibi belli olduğu zaman sizlerle birlikte paylaşacağız.Öte yandan Solmaz’ın gerek Nurulah gerek ise Kaan ile olan sözlü diyalogları ise devam ediyor. Özellikle Kaan’a çok kızgın olduğunu belirten Solmaz bu kızgınlığının öyle kolay kolay geçmeyeceğini de belirtiyor.

Son Güncelleme: 31.01.2017 15:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş