19 Kasım 2016 Cumartesi 17:46
Evleneceksen Gel Solmaz’ın dansları çok konuşuluyor
 Show Tv ekranlarının sevilen evlilik programı Evleneceksen Gel’in en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi de Solmaz. Nurullah ile görüşmesi olumsuz sonuçlanan Solmaz’ın aynı zamanda danstaki yeteneklerini sergiliyor. Solmaz’ın dansları büyük ilgi görüyor. İşte detaylar..

 

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden ve hafta içi her gün Show Tv’nin gündüz kuşağının vazgeçilmezlerinden bir tanesi diyebiliriz. Evleneceksen Gel programının öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Solmaz.

Geldiği günden bu yana dansları ve sözleri ile çok konuşulan Solmaz’a bir çok talip gelmişti. Solmaz ise Nurullah’a aşık olmuştu. Nurullah ile Solmaz’ın görüşmesi ise Solmaz’ın dansları nedeniyle bitme noktasına gelmiş ve olumsuz sonuçlanmıştı.

Sevdiği kızın canlı yayında dans etmesini istemeyen Nurullah’ın Solmaz’ı bir çok kez ikaz etmesi sonuçsuz kalınca ilişkileri bitme noktasına geldi. Solmaz’ın dansları ise Evleneceksen Gel’e damgasını vurdu.

Solmaz Nurullah’ı ne kadar sevsem de dansı bırakamam diyecek kadar dans etmeyi seven bir isim. Roman kızı Solmaz bugüne kadar yaptığı danslarla gündeme geldi. 

Son Güncelleme: 19.11.2016 19:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş