23 Kasım 2016 Çarşamba 16:36
Evleneceksen Gel Solmaz kimdir kaç yaşında nereli?Türkiye’nin en çok seyredilen izdivaç programlarından birisi olan Evleneceksen Gel programında yer alan Solmaz isimli gelin adayı kimdir merak ediliyor.

Gündüz kuşağında yer alan Evleneceksen Gel programında en çok merak edilen isimlerden birisi olan Solmaz, yaptığı dans şovları ile herkesi etkilemeyi başardı.

Sevilen gelin adayı Solmaz hakkında bir dönem Periscope yayınında uygunsuz görüntülerinin bulunduğu yönünde bir iddia ortaya atılmıştı fakat Solmaz bu konuda açıklama yaparken videodaki kişinin kendisi olmadığını açıklamıştı.

Henüz 19 yaşında olan genç gelin adayı Solmaz, çok genç olduğu için çok genç bir aday aramadığını söyledi ve yaşça kendisini oldukça olgun hissettiğini programda belirtti.

Evlenmek için bir acelesi olmadığını söyleyen gelin adayı Solmaz talipleri hakkında ince eleyip sık dokuması gerektiğine inanıyor.

İzmir’de yaşamakta olan Solmaz, yaşadığı şehri çok seviyor ve bu nedenle kendisine talip gelen isimlerinde ya İzmir’de yaşıyor olmasını yada İzmir’de yaşayabilecek olmasını istiyor.

İzmir Tepecikli olan Solmaz, roman havalarını çok seviyor ve dans konusunda oldukça yetenekli. Kendisi için dans ve müziğin vazgeçilmez olduğunu belirten Solmaz, dans ve müzik olmadan yaşamayı düşünmüyor.

Kıskanç bir talibi olursa ve dans etmesini istemezse Solmaz bu tip talipleri ile bir geleceğinin olmayacağını henüz programın başında açıklayarak konu hakkında fikrini net olarak belirtmiş oldu.

 

Son Güncelleme: 17.02.2017 08:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş